Pár si náhodou našel ve sněhové závěji něco zabalené do plenky: Ukázalo se, že tam bylo zvíře

Pes Sem prošel mnoha těžkostmi. Nejprve ho opustili majitelé, kterým věrně sloužil 8 let. Lidé se rozhodli přestěhovat do jiného města a nemohli vzít s sebou svého čtyřnohého přítele.

V úctyhodném věku byl pes předán jednomu z útulku. Byla také uzavřena dohoda, podle které by měl mít pes nejlepší životní podmínky. Pak pracovníci útulku našli pro psa nový domov.

Závěje/ Zdroj: mur.tv

Všichni upřímně doufali, že Sem šťastně dožije zbytek svého života. Nová majitelka vždy mluvila zdvořile a snadné udělala dobrý dojem. Žena řekla, že všechno je v pohodě.

Potom Sem byl nalezen ve sněhové závěji. Nešťastného psa náhodou našel pár.

Pes/ Zdroj: mur.tv

Ale nedokážete si ani představit, jak mazlíček vypadal. Pes byl velmi vyčerpaný a nešťastný.

Když pracovníci útulku zavolali ženě a zeptali se přímo, kde je pes, řekla, že se rozhodla ho uspat. A pak se zlobila, že je to starý a nemocný pes.

Pes/ Zdroj: mur.tv

Pak majitelka popsala tuto situaci jinak: „Naše rodina má tři děti, které tohoto psa zbožňovaly a nosily ho v náručí. Poslední rok byl neustále nemocný a poslední dny Sem vůbec nic nejedl. Děti se neustále obávaly, že pes umíral. A toho rána se nám zdálo, že Sem zemřel.

Abychom děti nevystrašili, vynesli jsme mrtvolu ven. Byli jsme zmatení, protože to bylo poprvé v životě. Nedokážu si představit, jak mohl Sem ožít, byli jsme si jisti, že zemřel.

Teď ho nebudeme moct vzít zpět, vysvětlili dětem, že zemřel. A bohužel nyní jsme v obtížné finanční situaci, takže bohužel nebudeme schopni pomoct ani s platbou za jeho léčbu.“

Pes/ Zdroj: mur.tv

Zdá se, že žena zapomněla, že si vzít roztomilé štěně je obrovská odpovědnost. Zůstává nadále nejasné, proč nepožádala o pomoc dobrovolníky. Pes se už zotavuje a stále čeká v útulku na nový domov.

PSALI JSME: MAJITEL JEDNODUŠE ZAPOMÍNAL KRMIT SVÉ ŠTĚNĚ: KDYŽ LIDÉ TOHOTO MAZLÍČKA UVIDĚLI, ZAČALI JEDNAT OKAMŽITĚ

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ VZAL Z ÚTULKU MALÉ A SMUTNÉ ŠTĚNĚ, KTERÉ NIKDO NECHTĚL ADOPTOVAT: NEČEKAL ALE, ŽE SE DOMÁCÍ MAZLÍČEK MŮŽE TAK DRAMATICKY ZMĚNIT

Share