Dívka zaslechla za plotem podivné zvuky: Uvědomila si, že je to pes, který volá o pomoc

Zpočátku dívka ani nechápala, co je to za zvuky a kde to vlastně je? Pláč ale stále neustával naopak se stupňoval. A dívka šla hledat zdroj toho.

Zastavila se u starého dřevěného plotu, který byl v zadní části domu. Sklonila se a podívala se skrz trhlinu. Tam uviděla neuvěřitelně hubeného psa.

Pes/ Zdroj: YouTube

Jeho oči byly velmi smutné. Zdálo se, že mazlíček pláče. Při pohledu na zvíře snadno zjistila: pes nejedl několik dní.

Dívka okamžitě kontaktovala organizaci, která se stará o toulavá zvířata. Ale žádná odpověď nebyla. To znamenalo, že si nikdo pro hubeného a hladového psa nepřijde.

Pes/ Zdroj: YouTube

Dívka vzala psa domů a dala mu jídlo. Ukázalo se, že tento pejsek je velmi laskavý. Sousedé řekli holce, že psovi bylo asi šest let a měl majitele.

Ale proč ho tak špatně krmili? A očividně drželi psa venku, na cementové podlaze. Dívka vzala pejska na veterinární kliniku a mazlíček klidně snášel lékařské manipulace.

Pes/ Zdroj: YouTube

A pak se jeho osudem začala zabývat organizace pro zvířata. Pracovnice poznamenala, že nový mazlíček vychází dobře s lidmi i jinými zvířaty!

PSALI JSME: PEJSEK NAJEDNOU OMDLEL PŘI PROCHÁZCE: PO VYŠETŘENÍ SE VETERINÁŘ NEMOHL UBRÁNIT SMÍCHU

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ VZAL DOMŮ PSA Z ÚTULKU A VŠIML SI, ŽE TEN V NOCI NESPÍ, ALE JDE KE DVEŘÍM A DÍVÁ SE NA LIDI AŽ DO RÁNA: CO BYLO PŘÍČINOU TAKOVÉHO CHOVÁNÍ

Share