Muž vzal domů psa z útulku a všiml si, že ten v noci nespí, ale jde ke dveřím a dívá se na lidi až do rána: Co bylo příčinou takového chování

Každý pes převzatý z útulku má své vlastní chování, protože jejich život nebyl vůbec snadný. Když si rodina vzala domů opuštěného zlatého retrívra z útulku pro zvířata, neznali jeho příběh a rozhodli se, že nejlepší pro zvíře bude místi na chodbě, kde bylo vybaveno místečko pro spaní zvířete.

U vchodu do svého pokoje umístili nízkou přepážku, aby v noci je pes nerušil.

Pes / Zdroj: trendymen.ru

Ale velmi brzy si všimli, že místo spánku se retrívr chová divně. Každou noc, kdy muž a jeho žena usnuli, se pes postavil na zadní nohy a díval se přes přepážku, která ji oddělovala od ložnice. Retrívr tam zůstal celou noc a bez mrknutí oka sledoval lidi, i když spali.

Rodina si myslela, že ostražitý pes má příliš mnoho energie, a tak se nejprve postarali, aby během dne měla spoustu aktivity a času na hraní. Ale každý večer pes pokračoval ve svém tichém bdění.

Pes / Zdroj: trendymen.ru

Majitel psa se rozhodl vrátit do útulku, aby se zeptal, jestli mu někdo může pomoci pochopit chování retrívra. Tam se dozvěděli, že předchozí majitelé čekali dítě, a proto se rozhodli zvíře dat do útoku.

Předchozí majitel retrívra nechal psa večer na chodbě, a když přišla noc, odvezli ho do útulku. Pracovníci útulku předpokládali, že pes nemohl v noci usnout kvůli strachu, že bude znovu opuštěn.

Jakmile se nový majitel dozvěděl smutný příběh svého psa, okamžitě si uvědomil, co je třeba změnit. Muž se vrátil domů a okamžitě odstranil přepážku mezi pokojem a chodbou. Místo retrívra přenesl do ložnice, aby mohl být vždy blízko lidí a nemusel se bát.

Pes / Zdroj: trendymen.ru

Po chvíli si pes zvykl na nový řád věcí a konečně začal v klidu spát.

PSALI JSME: MUŽ VE STANOVENOU DOBU SE NEVRÁTIL DOMŮ: K LESNÍKOVĚ ŽENĚ PŘIŠEL VLK A UKÁZAL, KDE ZMIZEL JEJÍ MANŽEL

PŘIPOMÍNÁME: BĚŽECKÁ ŠAMPIONKA STRÁVILA DVĚ NOCI V POUŠTI: JAK PES ZACHRÁNIL ŽENĚ ŽIVOT

Share