Žena dala domov opuštěnému kotěti: Když ale opustila svět, reakce mazlíčka dojala sousedy k slzám

Opravdové přátelství mezi majitelkou a jejím mazlíčkem dojme skutečně každého. Když kočka zůstala sama, dojala svým chováním sousedy k slzám.

Hance bylo 55 let, když se rozhodla vzít si kotě. Byla to laskavá a pečlivá žena, která bohužel neměla rodinu. A aby se necítila tak osamělá, vzala si domácího mazlíčka.

Kočka/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Žena šla do útulku pro opuštěná zvířata a odtamtud se vrátila s malým šedým kotětem. Hanka ho pojmenovala Filia. Kotě bylo chytré, energické a velmi hravé.

Všichni sousedé a přátelé byli jejich vztahem ohromeni. Kočka vždy doprovodila svou majitelku, chodila s ní na zahradu, a když se k ní přiblížili cizí lidé, snažila se ji zachránit.

Kočka/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

O deset let později Hanka zemřela a kočka se chovala tak, že sousedé měli slzy v očích. Začala každý den utíkat na hřbitov a sedět tam od rána do noci.

Jednou zůstala u zavřené brány hřbitova a ze svého místa se nepohybovala. Kočka začala vypadat velmi unavená. Sousedé se na to nemohli klidně dívat, pokoušeli se přiblížit ke kočce a nakrmit ji, všechny pokusy ale byly marné.

Kočka/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Pouze jedna 10letá dívka se začala každý den přibližovat ke kočce s miskou plnou jídla. Zpočátku se kočka také chovala rozzlobeně, o několik dní později si ale na holku zvykla a dovolila jí přiblížit se.

Tak vzniklo přátelství mezi zvířetem a dítětem. Rodiče dívky jí dovolili vzít kočku domů.

Kočka/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: KOČKA, KTERÁ SE ROZHODLA, ŽE JE TUČŇÁK: TATO ZÁBAVNÁ KOČIČKA DOKÁZALA DOBÝT SRDCE MILIONŮ LIDI

PŘIPOMÍNÁME: POKAŽDÉ, KDYŽ UTÍKÁ Z DOMOVA, KOČKA SE NEVRACÍ BEZ NIČEHO: PROTO JEJÍ MAJITELÉ NEZŮSTANOU HLADOVÍ

Share