Školačka si nechala udělat piercing a litovala toho: Jakmile matka uviděla výsledek, sáhla po kleštích

Školačka z Velké Británie přišla do třídy s novou náušnicí v uchu. Učitelé ale chtěli, aby svou „krásu“ co nejdříve skryla, a proto musela její matka jednat nestandardně. Tento přístup ale ocení každý.

Holly, která v roce 2021 vystuduje školu v britském městě Blyth, bylo po zrušení karanténních opatření zakázáno chodit do školy. Běžná ozdoba se stala vážnou překážkou ve vzdělávání.

Dívka/ Zdroj: medialeaks.ru

Její matka Julie věděla, že piercing je ve škole zakázaný, ale přesto dovolila své dceři, aby si jako svůj vánoční dárek nechala udělat piercing do pravého ucha. Rodina si myslela, že si školačka nechá odstranit náušnice před zahájením výuky.

Kvůli pandemii ve Velké Británii jsou ale všechna kadeřnictví a kosmetické salony zavřené. Omezení budou zrušena až v dubnu 2021, píše bulvární deník The Sun.

Ucho/ Zdroj: medialeaks.ru

Julie navrhla přelepit ucho své dcery náplastí nebo dokonce obtočit hlavu obvazem tak, aby ostatní náušnici neviděli, ale bylo to marné. Učitelé se rozhodli izolovat Holly v samostatné třídě, dokud nebudou šperky odstraněny.

Maminka musela napsat prohlášení do školy, aby se Holly mohla znovu učit na dálku. Doma dívka nejen studovala, ale také snášela pokusy rodičů zbavit ji náušnice.

Matka a dcera/ Zdroj: medialeaks.ru

Julie vyzkoušela všechny dostupné prostředky, nedokázala ale vytáhnout šperky z ucha své dcery. Pak se matce podařilo vytáhnout ozdobí z ucha pomocí kleští.

A po tak tvrdém zákroku se dívka vrátila do školy. Juliina matka stále doufá, že se učitelé stanou shovívavější: „Chápu, že piercing je v rozporu s pravidly, ale není to fér. Moje dítě bylo potrestáno za to, сo nemohlo změnit.“

PSALI JSME: DÍVKA SI PROHLÉDLA KOUPELNU PŘÍTELE A VZTAH SKONČIL: JEJÍ RADA MŮŽE ZACHRÁNIT MNOHO PODVEDENÝCH ŽEN

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SI APLIKOVALA NA POKOŽKU SAMOOPALOVACÍ KRÉM U KTERÉHO VYPRŠELA DOBA POUŽITELNOSTI: NYNÍ VÍME, JAK BY VYPADALA SHREKOVA ŽENA VE SKUTEČNOSTI

Share