51letá žena se provdala za 17letého chlapce: Jak žije pár po dvaceti letech

Velký věkový rozdíl mezi partnery není dnes ničím vzácným. Když se tento pár poprvé setkal, Jayovi bylo pouze 17 let a Lindě 51 let. Žena po neúspěšném manželství vychovala dvě děti sama.

Linda pracovala jako instruktorka řízení a když Jay nastoupil do auta, nedokázala si ani představit, že se jedná o dlouho očekávaného prince.

Pár/ Zdroj: YouTube

Bylo pro ně snadné spolu komunikovat nejen o složitosti řízení automobilu, během přestávek měli čas diskutovat o dalších tématech.

Sedmnáctiletý Jay měl krátké romantické vztahy s vrstevníky, ale žádný romantický polibek na něj neměl takový účinek jako polibek s dospělou ženou.

Několik dní nevěděl, co má dělat. A přesto sebral odvahu a rozhodl se pozvat svou instruktorku na rande.

Pár/ Zdroj: howmade.ru

Linda také po tomto nečekaném polibku úplně ztratila klid. Byla si vědoma obrovského věkového rozdílu, pochopila, že Jay je ve stejném věku jako její syn. Nakonec ale pozvání přijala.

Románek se mezi nimi vyvíjel rychle. Rodiče chlapce byli volbou syna ohromeni. Představte si jejich překvapení, když osm měsíců poté, co se poprvé setkali, se vzali.

Pár/ Zdroj: howmade.ru

V té době Linda vychovávala 13letou dceru a 17letého syna, kteří si také dlouho nemohli zvyknout na nového člena rodiny.

Od té doby uplynulo 18 let, což prokázalo skutečné pocity tohoto neobvyklého páru. 36letý Jay a 69letá Linda jsou stále spolu.

Pár/ Zdroj: YouTube

Pár má vlastní firmu, koupil si také malou kavárnu a pekárnu nedaleko. Bezprostředně po svatbě Linda přemýšlela o dítěti, ale Jay nebyl připraven stát se otcem. Rozhodl se navždy zůstat dítětem a svůj volný čas rád věnuje vnukům Lindy.

V roce 2014 Jay ztratil matku a Linda se stala jeho skutečnou oporou. Muž chápe, že jednoho dne ho manželka opustí, ale snaží se nemyslet na ty dny.

Pár/ Zdroj: howmade.ru

PSALI JSME: JEJICH VĚKOVÝ ROZDÍL JE 53 LET: 18 LETÁ DÍVKA SE PROVDALA ZA 71 LETÉHO MUŽE A JAK ŽIJE PÁR DNES

PŘIPOMÍNÁME: 71LETÁ BABIČKA SE PROVDALA ZA 19LETÉHO CHLAPCE: JAK ŽIJE PÁR DNES

Share