Nikdy není příliš pozdě: Jak vypadá žena, která se stala matkou ve věku 60 let

Žena jménem Galina Shubeninová z Ruska porodila ve věku 60 let. Mnozí okamžitě začali odsuzovat ženu. Dokonce se šířili drby, že se dítě narodilo nemocné.

Rodina/ Zdroj: kenguru.plus

Galina na to ale nereagovala, a tvrdila, že tak učinila, protože měla svůj důvod. Žena se poprvé vdala v mládí a brzy porodila syna. O několik let později se pár rozešel a Galina začala vychovávat syna sama.

Matka s dítětem/ Zdroj: YouTube

Když jí bylo 50 let, potkala o 8 let mladšího muže. Byla to láska na první pohled. Pak se v její rodině stala tragédie, její syn zemřel.

Matka se synem/ Zdroj: kenguru.plus

Partner jí moc podporoval a prožívali tento smutek společně. Brzy se pár vzal a začal myslet na děti.

Rodina/ Zdroj: kenguru.plus

Přestože měla Galina 60 let, rozhodla se otěhotnět. Lékaři jí to ale nedoporučovali. Naštěstí dokázala porodit zdravou dceru. Malá Kleopatra se narodila 16. ledna 2015.

Matka s dcerkou/ Zdroj: kenguru.plus

Nyní je dívce 6 let. Je velmi veselá a aktivní. Galina říká, že když se dítě narodilo, všichni kolem tvrdili, že dívka bude nemocná. Ale není tomu tak, dcerka je naprosto zdravá.

Dcerka/ Zdroj: kenguru.plus

Dívka navštěvuje mateřskou školu a zabývá se lidovými tanci. Rodiče jí věnují velkou pozornost.

Dcerka/ Zdroj: kenguru.plus

Kolemjdoucí si často myslí, že je to vnučka s prarodiči, a jsou velmi překvapeni, když jim Kleopatra říká máma a táta. Rodiče si ale z toho nedělají starosti.

Matka s dítětem/ Zdroj: kenguru.plus

Nyní je Galina v důchodu a je velmi šťastná, že má dceru.

PSALI JSME: MAMINCE SE NARODILA DVOJČATA, ALE NIKDO NEVĚŘÍ, ŽE JSOU SOUROZENCI: KDYŽŽ ENĚ V PORODNICI UKÁZALI JEJÍ DVOJČATA, ROZPLAKALA SE

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PORODILA NEOBVYKLÁ DVOJČATA: JEDNO DÍTĚ VYPADÁ JAKO MATKA, DRUHÉ JAKO OTEC

Share