Školačka se divila, proč čajový extrakt chutnal divně: Poté si uvědomila, co je v jejím šálku, a byla z toho vyděšená

Uživatelka Redditu připravila čaj a pak si uvědomila, co je v jejím šálku. Stačilo se blíže podívat na podivné čajové lístky.

15letá uživatelka webu Reddit kvůli omylu při pití definitivně získala novou fobii. Dívka se jednoho dne rozhodla experimentovat s přípravou ranního jídla.

Příprava čaje/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

„Nemám žádné zkušenosti s vařením, ale před pár dny jsem do čajových lístků přidala skořici a med. Nápoj byl velmi chutný,“ vzpomíná uživatelka.

Uživatelce Fearless_Loan3903 se pikantní čaj moc líbil. Dívka vzala sklenici, nalila dostatečné množství čajového extraktu, přidala půl lžičky skořice a tuto směs dochutila medem.

Příprava čaje/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Jakmile ale ochutnala nápoj, chutnal jí hořce. Dívka si myslela, že jde o množství uvařeného čaje, a tak pokračovala v pití. Je pravda, že dívka toho velmi brzy litovala – ve chvíli, kdy konečně pochopila, co bylo důvodem nové chutí.

„Všimla jsem si, že čajové lístky dodávají hořkost, a pokusila se je vyplivnout. Opravdu vypadaly jako čajové lístky. Už jsem vypila půl šálku, když jsem se podívala blíž a uvědomila si: nebyly to čajové lístky. Byli to sušení mravenci. Vypila jsem černé mravence,“ přiznala školačka.

Příprava čaje/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Ukázalo se, že její babička uchovávala sušené mravence ve sklenicích, které později používala jako koření.

PSALI JSME: MUŽ UVIDĚL BANÁNY POD ULTRAFIALOVÝM SVĚTLEM A ZTRATIL CHUŤ K JÍDLU: ZJISTIL, CO ZNAMENAJÍ HNĚDÉ SKVRNY NA OVOCI

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA KOUPILA V OBCHODĚ HROZNY, V SÁČKU ALE NEBYLO JEN OVOCE: NAŠLA TAM ZVÍŘE, KTERÉ JI VYDĚSILO

Share