9 věcí, které byste měli udělat každý den do 9 hodin ráno 

Co by jste měli udělat hned ráno / Zdroj: pandda.me

Pomodlit se

Modlitba, dokonce i nejjednodušší, vám pomůže začít svůj den s pocitem klidu. Místo toho, aby jste lezli rukou po telefonu a kontrolovali ranní poštu, strávit pár minut jen tak sedět v tichu a číst modlitbu, čímž si naplníte svou duši.

Poděkovat si

Začněte svůj den vděčností za to, co máte. Tato praxe vás naučí velmi důležitou dovednost: být vděčný sám sobě za malé úspěchy v příštích 24 hodinách. Díky tomu budete odolnější vůči problémům, které se vyskytují během dne.

Aspoň v hlavě si naplánovat svůj den

Čím dříve je váš denní plán sestaven, tím efektivněji a produktivněji budete trávit svůj čas. Jakmile to uděláte, nechte v plánu čas na řešení problémů, které mohou vzniknout.

Co by jste měli udělat hned ráno / ilustrační foto / Zdroj: championat.com

Vypít sklenici vody

Vaše tělo se probudí dehydratované, takže je velmi důležité nejprve vypít trochu vody. Ve své knize The Body Ecology Diet dietoložka Donna Gates navrhuje, aby lidé pili polovinu denní normy vody právě v ranních hodinách. To vyčistí tělo z toxinů, sníží pocit hladu a riziko bolesti hlavy během dne.

Trochu si zacvičit

Je těžké najít osobu, která se probouzí s lehkostí ve svalech a kostech. Studie však ukazují, že ranní cvičení může zvýšit vaši flexibilitu, zlepšit krevní oběh a snížit nahromaděný stres. Navíc, pokud to budete dělat pravidelně, váš zdravotní a fyzický stav se výrazně zlepší.

Poslech oblíbené hudby

Jak ukazuje studie, hudba je schopna zvýšit celkovou motivaci a výkon. Tak si pusťte svou oblíbenou hudbu hned ráno, a nabijte se pozitivní energii!

Co by jste měli udělat hned ráno / Zdroj: pandda.me

Usmát se

Začněte svůj den s úsměvem před zrcadlem v koupelně. To má pozitivní vliv na váš celkový stav a náladu, i když nejste vůbec šťastní.

Uklízejte z večera

Náš život je v plném proudu, takže na malé věci můžete někdy ráno zapomenout. Někdy hodíme oblečení po domě, necháme nádobí a neuklízíme po sobě. To vše se může den za dnem hromadit, ale nakonec se z toho vyvine elementární lenost.

Ale představte si, jak skvělé je, když přijdete domů a všechno je uklizeno a čisté. Můžete si jen odpočinout a relaxovat.

Dělat nejtěžší práci v první řadě

Ve skutečnosti se může zdát, že nejlepší bude dělat spoustu malých věcí ráno, ale pokud nejprve vyřešíte nejtěžší úkol, pak se všichni ostatní vyřeší ještě rychleji a lépe.

Mimochodem, je to skvělý způsob, jak bojovat proti prokrastinaci pro ty, kteří jsou zvyklí odkládat vše na později.

Co by jste měli udělat hned ráno / ilustrační foto / Zdroj: bigkyiv.com.ua

PSALI JSME: ŽENA SE BÁLA, ABY JI NEOPUSTIL MANŽEL A SE SVÝM VZHLEDEM ROZHODLA EXPERIMENTOVAT: KDYŽ JI UVIDĚL PO PROMĚNĚ, OTEVŘEL ÚSTA А NEPOZNAL SVOU VLASTNÍ MANŽELKU

PŘIPOMÍNÁME: VNUK NAŠEL DĚDŮV ZÁPISNÍK A NEVĚŘIL SVÝM OČÍM: JE POCHOPITELNÉ, PROČ MU DĚDA O SVÉ PRÁCI NEVYPRÁVĚL

Share