Nepříjemné překvapení po nákupu: Muž našel na banánu podivnou věc

Muž našel mezi banány, které si koupil den předtím, velkého pavouka. Ukázalo se, že je jedovatý: po kousnutí může docela rychle dojít k smrti. Dodavatelé ovoce nechápou, jak zvíře mohlo přežít tak dlouhou cestu.

Muž/ Zdroj: fishki.net

52letý obyvatel Spojeného království Neil Langley šel před několika dny do supermarketu ASDA, kde si koupil spoustu banánů.

Pavouk/ Zdroj: fishki.net

Následujícího dne je muž vzal do práce. „Seděl jsem u stolu a pak uviděl, že z banánu něco vyskočilo. Ukázalo se, že to byl pavouk, ale ne obyčejný malý, ale velký, pro naše místa netypický,“ vyprávěl muž.

Pavouk/ Zdroj: fishki.net

Pak konzultoval se svými kolegy, co dělat s neočekávaným hostem.

Pavouk/ Zdroj: fishki.net

Někteří navrhli, aby se ho rychle zbavili na záchodě, ale jeden milovník zvířat zavolal Společnost na ochranu zvířat.

Muž/ Zdroj: fishki.net

Odborníci řekli, ze tento pavouk je jeden z nejjedovatějších pavouků na planetě. Takzvaní banánoví pavouci vyskytující se v Jižní Americe.

Nyní pavouk ze supermarketu žije v místní zoo. Zástupci supermarketu ASDA se k incidentu zatím nevyjádřili, dodavatelé banánů ale byli překvapeni, když jim bylo o incidentu řečeno:

„Každý rok prodáváme miliardu banánů a každý z nich je před odesláním do obchodů umyt a zkontrolován. Šance na nalezení pavouka v ovoci je velmi malá.“

PSALI JSME: DÍVKA SI V OBCHODĚ KOUPILA KŘEPELČÍ VEJCE A DALA HO DO KLECE SVÉMU PAPOUŠKOVI: VÝSLEDEK BYL NEUVĚŘITELNÝ A EXPERIMENT DOJAL SPOUSTU LIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SI KOUPIL ŠTĚNĚ VELMI VZÁCNÉHO PLEMENE: O DEN POZDĚJI ALE HLUBOCE LITOVAL TOHO, CO UDĚLAL

Share