Majitelé si mysleli, že je fenka březí: Veterinář byl překvapen, když uviděl zvíře, a popřel to

Pár přivedl fenku na kliniku, protože nemohla porodit. Veterinář ale byl šokován, když uviděl velikost rotvajlera.

Starší pár z Číny šel se svým psem na místní veterinární kliniku. Majitelé řekli, že asi před šesti měsíci jejich mazlíček byl na rande a rozhodli se, že se brzy stane matkou. Uplynuly měsíce a štěňata se neobjevila.

Pes/ Zdroj: YouTube

Po celou tu dobu dobře krmili svého psa, i když už byl docela dobře krmený. Pár samozřejmě nešel k veterináři: rozhodli se, že je to přirozený proces. Ale když pes už měl potíže s pohybem a pár začal bít na poplach.

Po celou tu dobu pes seděl na chodbě, a když ho přivedli na veterinární kliniku, veterinář doslova oněměl. Ve své praxi nikdy nic takového neviděl.

Pes/ Zdroj: YouTube

Specialista zažil skutečný šok, když uviděl velikost rotvajlera. Ale to vůbec nebylo těhotenství. Byla to obyčejná obezita: všechny orgány už trpěly, zejména srdce.

Šokovaný lékař psa vyšetřil a okamžitě si uvědomil, že má dlouhou cestu, aby se zbavil nadváhy a vrátil se do normálu.

Pes/ Zdroj: YouTube

Veterinář předepsal přísnou dietu. Pár si uvědomil svou chybu a připravil se na dlouhou práci. Je těžké uvěřit, že svou láskou přivedli fenku do takového stavu!

PSALI JSME: MAJITEL SI POŘÍDIL PSA A PROMĚNIL SE V PRCKA: PŘI POHLEDU NA VELIKOST TOHOTO ZVÍŘETE JE TĚŽKÉ ŘÍCI, KDO JE ČÍ MAZLÍČEK

PŘIPOMÍNÁME: PÁR NAŠEL VE SVÉM AUTĚ SPÍCÍHO PSA, KTERÝ SE TAM NÁHODOU DOSTAL: JAK TO S NÍM DOPADLO

Share