Dívka, která vypadá jako porcelánová panenka, se ukázala úplně bez makeupu a photoshopu: Nestydí se za svůj přirozený vzhled

Dvacetiletá Sarah je z Turecka a pracuje jako grafická designérka. Dokáže se mistrovsky proměnit v japonské anime postavy.

Dívka/ Zdroj: YouTube

Při pohledu na její fotografie je nemožné odtrhnout oči: je tak krásná a má dokonalé rysy obličeje. Lze samozřejmě předpokládat, že se dívka bez photoshopu neobejde. Sarah ví, jak správně zamaskovat nedostatky pomocí kosmetiky a zdůraznit krásu.

Dívka/ Zdroj: YouTube

Její pozoruhodný vzhled pomohl přilákat více než půl milionu sledujících na Instagramu. Mnoho lidí obdivuje krásu dívky a snaží se pochopit tajemství správného použití make-upu.

Dívka/ Zdroj: YouTube

Jednoho dne se sledující rozhodli zeptat, jakou barvu vlasů má Sarah ve skutečnosti. Dívka upřímně přiznala, že obvykle nosí paruky. Její skutečná barva vlasů je světle hnědá.

Dívka/ Zdroj: YouTube

Sarah se netají tím, že si pro vytvoření takového vzhledu nasazuje čočky. Pokud jde o oblečení, dívka ho dostává od sponzorů. Je snadné předpokládat, že účet na Instagramu je pro ni prostředkem k vydělávání peněz.

Chcete vědět, jak vypadá porcelánová panenka bez makeupu? Sarah se nestydí za svůj přirozený vzhled.

Dívka/ Zdroj: YouTube

Dívka/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: ANDREA POMEJE ZVEŘEJNILA VIDEO, KDE SE UKÁZALA BEZ LÍČENÍ: FANOUŠCI JSOU OHROMENÍ

PŘIPOMÍNÁME: ÚŽASNÁ PROMĚNA MATKY NEVĚSTY: UŽ SE NEBUDE CÍTIT NEVIDITELNÁ A NEMUSÍ SE BÁT, ŽE BY SE JEJÍ DCERA STYDĚLA ZA TO, JAK VYPADÁ

Share