Dívka si udělala selfie, která jí zachránila život: „Měla jsem 10% šanci na přežití,“ říká

28letou mladou ženu z hrabství Wexford nalezl její otec v bezvědomí na podlaze.

Stephanie Farnanová měla přivést svého syna ke svému otci Frankovi a jít do práce. Když se ale neobjevila, muž začal mít obavy. Šel ke své dceři a našel ji v bezvědomí na podlaze, píše Lad Bible. Brzy dorazili na místo lékaři, kteří zjistili, že dívka utrpěla mrtvici.

Dívka/ Zdroj: pikabu.ru

Potíž ale spočívala v tom, že v osudnou chvíli nikdo se Stephanií nebyl. Proto nebylo pro lékaře snadné zjistit, co přesně udělat. Situaci zachránila náhoda.

Dívčin bratr Sean se podíval do jejího telefonu. Ukázalo se, že krátce předtím, než Stephanie šla ke svému otci, si udělala selfie, a proto musela být ještě nedávno při vědomí.

Poté ji mohli lékaři aplikovat léky proti srážení krve, které lze použít pouze po určitou dobu po mrtvici.

Dívka/ Zdroj: pikabu.ru

„Tato informace mi zachránila život, pomohla lékařům zjistit, zda si mi mohou injekčně podat léky. Přesto jsem měla 10% šanci na přežití,“ řekla Stephanie.

A i když byla mladá žena zachráněna, nyní potřebuje operaci srdce. Bude muset projít dlouhou cestou uzdravení. Při chůzi používá hůl, aby udržela rovnováhu, ale doufá, že všechno zvládne. Zároveň chce varovat ostatní, aby byli k sobě pozornější.

PSALI JSME: ŽENA SI UDĚLALA OBYČEJNÉ SELFIE A OKAMŽITĚ TOHO LITOVALA: VŠIMLA SI, ŽE NA FOTOGRAFII NENÍ SAMA

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA POSLALA SVÝM KAMARÁDŮM NA PRVNÍ POHLED NORMÁLNÍ SELFIE: ALE NEVŠIMLA SI, ŽE NA FOTOGRAFII NENÍ SAMA

Share