Nepřipomíná nemocného člověka: Představitelka Brendy Walshové se vrátila do práce ve čtvrtém stádiu zákeřné nemoci

50letá herečka Shannen Doherty zveřejnila na své instagramové stránce snímek, který ukazuje ji a Bruce Willise. Toto je jeden z prvních záběrů nového filmového díla dvou hvězd – filmu Pevnost.

Shannen Doherty/ Zdroj: YouTube

Hvězda seriálu Beverly Hills se poprvé vrátila do práce od roku 2019 po chemoterapii, kterou herečka musela vydržet loni poté, co měla relaps a byla jí diagnostikována rakovina prsu.

Shannen Doherty/ Zdroj: YouTube

„Sakra dobrý den v práci to byl,“ podepsala fotku herečka. Její fanoušci poznamenali, že herečka vypadá velmi dobře.

Poprvé jí byla diagnostikována rakovina prsu v březnu 2015. O rok později herečka podstoupila mastektomii a několik dlouhých cyklů chemoterapie a radioterapie.

Shannen Doherty/ Zdroj: ru.hellomagazine.com

A v dubnu 2017 mluvila o remisi. O rok později Shannen došla k závěru, že ji rakovina prsu pomohla stát se lepší herečkou.

Shannen Doherty/ Zdroj: YouTube

„Rakovina mi pomohla porozumět sama sobě a naučila mě věnovat pozornost opravdu důležitým věcem,“ přiznala herečka v rozhovoru pro magazín People.

PSALI JSME: BRENDA Z BEVERLY HILLS OSLAVILA SVÉ PADESÁTÉ NAROZENINY A UKÁZALA SE BEZ MAKE-UPU: JE NEVYLÉČITELNĚ NEMOCNÁ, ALE NEZTRÁCÍ OPTIMISMUS

PŘIPOMÍNÁME: PRVNÍ DÁMA USA OPĚT PŘEDVEDLA SVŮJ BEZCHYBNÝ VKUS: OBJEVILA SE NA VEŘEJNOSTI V ELEGANTNÍCH ŠATECH S KRÁSNOU VÝŠIVKOU

Share