Matka byla úplně zdravá, dokud si nedala sklenici pomerančového džusu: Nyní chce vrátit čas zpět

Mladá matka ze Spojených států byla posedlá zdravým životním stylem. Ale maminčin život se v jednu chvíli změnil, když si dala sklenici pomerančového džusu.

Stacey Welchová, 33letá matka šesti dětí, vedla aktivní životní styl, ale jedna sklenice pomerančového džusu zničila její život, píše deník The Daily Mail.

Žena s dítětem/ Zdroj: medialeaks.ru

Stacey neočekávala, že po doušku osvěžujícího nápoje zažije nejintenzivnější bolest ve svém životě. Žena říká, že bolest byla „milionkrát silnější“ než při porodu.

„Neměla jsem žádné předtuchy, žádné varovné signály. Všechno bylo v pořádku, dokud mě bolest po doušku šťávy neochromila. Byl to pravděpodobně nejspontánnější záchvat akutní bolesti, jaký si dokážete představit,“ uvedla žena.

Žena s dítětem/ Zdroj: medialeaks.ru

Mladá matka šla k lékaři a myslela si, že problém byl způsoben zánětem zubu, ale pak si uvědomila, že tomu tak vůbec není.

Lékař diagnostikoval ženě poškození trigeminálního nervu, který se nachází v zadní části lebky. Tento nerv je zodpovědný za citlivost horní, střední a dolní části obličeje. Kvůli jeho sevření žena pociťuje bolesti. To, zda za to mohl nápoj, lékaři zatím nepotvrdili.

Džus/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

„Předepsali mi léky, ale nefungovalo to,“ řekla Stacey.

Aby nějak zmírnila příznaky, užívá žena sedativa, která blokují nervová zakončení. To mělo zásadní vliv na její životní styl. Stacey už nemůže studovat, pracovat ani se o děti starat.

„I nadále zažívám bolest. Můj život byl prozatím pozastaven. Nemohu se ani v noci probudit, abych nakrmila svou desetiměsíční dceru. Chtěla jsem se stát porodní asistentkou, ale tento cíl se také odkládá,“ řekla žena.

Aby se situace napravila, je nutný chirurgický zákrok na mozku. Žena ale nezoufá a její rodina se ji snaží ze všech sil podporovat.

PSALI JSME: ŠKOLAČKA SE DIVILA, PROČ ČAJOVÝ EXTRAKT CHUTNAL DIVNĚ: POTÉ SI UVĚDOMILA, CO JE V JEJÍM ŠÁLKU, A BYLA Z TOHO VYDĚŠENÁ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA KOUPILA V OBCHODĚ HROZNY, V SÁČKU ALE NEBYLO JEN OVOCE: NAŠLA TAM ZVÍŘE, KTERÉ JI VYDĚSILO

Share