Každé ráno někdo před jejími dveřmi nechal květiny: Dívka byla velmi překvapená, když uviděla, kdo to dělá

Dívka jménem Rosie jednoho rána vyšla na terasu a zjistila, že někdo před jejími dveřmi nechal květiny. Následujícího dne se to stalo znovu. Dívka se rozhodla, že je to tajný ctitel, ale pak byla velmi překvapená.

Rosie mohla jen hádat, kdo to mohl být. Až po týdnu se dívce podařilo odhalit ctitele. Bylo to načechrané koťátko.

Kočka Willow bydlela ve sousedním domě, ale celé okolí ji znalo. Tato kočka byla tak roztomilá, že na každé terase byla pro ni miska s vodou a suché jídlo. Zdá se, že Willow měla ne jeden domov, ale deset.

Růže/ Zdroj: goodhouse.ru

Rosie se nedávno přestěhovala do této oblasti a nyní se roztomilá kočka rozhodla dobýt srdce dívky. Našla velmi neobvyklý způsob!

„Nikdy jsem neviděla kočku, která přináší něco jiného než mrtvá zvířata,“ uvedla Rosie.

Kočka odhryzla z růžového keře na zahradě květiny, aby je přinesla Rosie. Samozřejmě, takové romantické gesto roztavilo její srdce a dívka pozvala kočku do svého domu.

Kočka/ Zdroj: goodhouse.ru

V okamžiku, kdy Willow s další květinou v zubech upoutala pozornost Rosie, dívka natočila video, které se rychle stalo virálním. Lidé byli fascinováni inteligencí a šarmem této kočky.

PSALI JSME: BABIČKA NAŠLA SLEPÉ KOTĚ A VZALA SI HO DOMŮ: UKÁZALO SE VŠAK, ŽE TO JE VE SKUTEČNOSTI JINÉ ZVÍŘE A LESNÍK POTVRDIL, ŽE TO NENÍ KOŤÁTKO

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA NAŠLA V POPELNICI MALÉ KOTĚ: NETUŠILA ALE, ŽE SE JEDNÁ O VZÁCNÉHO MAZLÍČKA

Share