72letá Italská fitness trenérka přitahuje pozornost lidí po celém světě: Ona dokazuje, že věk, je jenom číslo

Naše dnešní hrdinka svým příkladem opět potvrdila, že skutečný věk člověka neurčuje číslo v občance, ale stav duše. Kondiční trenérka z Itálie Norma Williams letos oslaví 73. narozeniny. Ale když se podíváte na její úžasné fotky, věřit se v to dá, jen s obrovskými obtížemi.

Je pozoruhodné, že v mládí naše hrdinka věnovala velmi malou pozornost svému zdraví. Postupem času se ale u ženy začala objevovat nadváha. Samozřejmě se jí to nelíbilo. Pak se zamyslela nad tím, aby sport a zdravé stravování byly součástí jejího života.

Ve věku 28 let začala Norma Williams chodit na cvičení a měnit svou obvyklou stravu. Italka vše dělala velmi hladce a postupně, aby necítila silné nepohodlí. Neměla cíl být dokonalá, jen chtěla být trochu lepší.

Postupem času ale její snaha začala přinášet první výsledky. To motivovalo ženu, aby se tam nezastavila a pokračovala v cestě. Norma Williams tak po letech získala své vysněné tělo. A stala se certifikovanou fitness trenérkou.

Kromě krásné postavy se naše hrdinka je velmi spokojena se svým zdravím. Roky tréninku a vyvážené stravy velmi pozitivně ovlivnily její zdravotní stav.

Není proto divu, že Norma Williams nyní vybírá takové světlé a mladistvé oblečení. Vždyť se necítí jako důchodkyně! Její energičností může závidět mnoho mladých lidí.

Jak vidíte, žena po 70 letech může vypadat ještě lépe než v mládí. Naše hrdinka je toho jasným příkladem. A co je nejdůležitější, nikdy není pozdě začít. Hlavně aby si to člověk přál a měl trochu volného času.

PSALI JSME: Z FINSKA SE OZVALA NEJSTARŠÍ DCERA KARLA GOTTA, DOMINIKA: “BOLEST Z JEHO ODCHODU JE STÁLE STEJNÁ“

PŘIPOMÍNÁME: CO DĚLAJÍ BABIČKY V 98 LETECH: STAŘENKA STOJÍ U POKLADNY NA PLNÝ ÚVAZEK A VŮBEC NEHLEDÁ VÝMLUVY

Share