Její život se změnil za pouhý den: Žena si myslela, že ji najímají na úklid, ale majitelka měla v plánu něco jiného

36letá matka Kara Simmonsová kladla velký důraz na vzdělání své tři děti a snažila se jim dát slušný život, a proto neúnavně pracovala v úklidové firmě.

Ženy/Zdroj: YouTube

Jednoho rána, když Kara přišla do kanceláře, dostala pouze jednu objednávku a šla ke klientovi. Netušila ale co ji tam čeká.

Kara dorazila do velkého a krásného domu, připomínajícího domy celebrit. Paní jménem Madeline jí otevřela dveře a vysvětlila Karě, že dům už byl uklízen, ale bylo nutné udělat mnoho dalších důležitých úkolů.

Dům/Zdroj: YouTube

Majitelka vysvětlila, že ženu najala, aby uspořádala večírek. Svátek by se měl konat večer a ona sama nebude mít čas splnit všechny úkoly, a proto pozvala Karu na pomoc.

Prvním úkolem bylo vyhodnotit pokrmy slavného kuchaře. Kare byla šťastná, že si vyzkoušela lahodnou africkou kuchyni. Pak dorazili dva maséři, kteří se specializovali na reflexologii.


Lidé/ Zdroj: YouTube

Podle Madeline si je objednala pro sebe, ale mistři nejprve provedli relaxační proceduru Karě. Žena si všimla, že je všechno podezřelé.

Později přišel kurýr a přinesl několik krabic. Když je otevřela, uviděla tam své věci a sám kurýr řekl, že jsou pro ženu Karu Simmonsovou, která zde bydlí. Žena byla v šoku a nechápala, co se děje.

Žena/ Zdroj: YouTube

Ale pak to Madeline nevydržela a řekla Karě všechno. Celá tato situace byla součást projektu na zlepšení života obyčejných lidí. Nebyl to ale vtip.

Dům byl darem pro Karu a její rodinu. Když ráno vešla žena do domu jako obyčejná uklízečka, nedokázala si ani představit, že se stane jeho majitelkou.

Rodina/ Zdroj: YouTube

Tento příběh znovu dokazuje, že se osud může náhle a drasticky změnit.

PSALI JSME: POLICISTA BYL PŘI PRÁCI PŘISTIŽEN, JAK DĚLÁ NEOBVYKLÉ SELFIE: CO UDĚLALA ŽENA, KTERÁ JE PŘISTIHLA

PŘIPOMÍNÁME: STAČILO JEN PŘEBARVIT VLASY A 35LETÁ ŽENA OMLÁDLA O NĚKOLIK LET: JAK STYLISTÉ JI PROMĚNILI

Share