65letá žena se v roce 2011 stala matkou. Jak teď žijí máma a dcera

Valentina opravdu chtěla mít děti, ale bohužel až do věku 65 let nedokázala otěhotnět, přestože byla dvakrát vdaná. Touha stát se matkou neopouštěla Valentinu ani na okamžik. A každý den se jen zvyšovala.

Žena se rozhodla jít na umělé oplodnění. Ale k Valentinině velké lítosti nebyl postup levný a pro úsporu peněz musela najít další příjem.

Valentina / Zdroj: storyfox.ru

Valentina začala hledat různé možnosti zaměstnání na částečný úvazek, aby nashromáždila požadované množství, a po 7 letech dokázala splnit tento obtížný úkol.

V roce 2009 Valentina konečně podstoupila IVF. Lékaři jí nedávali falešné naděje, ale stal se zázrak a v létě roku 2010 otěhotněla a začala se připravovat na porod.

Valentina a její dcera / Zdroj: antikor.com.ua

Rok 2011 byl pro důchodkyni šťastným rokem, protože uskutečnila svůj dávný sen a porodila naprosto zdravou holčičku, které Valentina dala jméno Anna-Maria.

Po krátké době se ve všech zpravodajských kanálech a novinách rozšířila zpráva, že 65letá Ukrajinka porodila dítě. Ale pro Valentinu to nebylo důležité a ona tuto slávu nepotřebovala.

Valentina a její dcera / Zdroj: kp.ua

V roce 2016 byla Valentina a její dcera Anna-Maria pozvány do televize. V té době se sláva ženy a jejího osudu mnohonásobně zvýšila.

Někdy Valentina šla do extrémů se svou láskou k dceři a dokonce s ní seděla ve třídě. Bylo to velmi divné a učitelé žádali ženu, aby to nedělala.

Anna-Maria / Zdroj: antikor.com.ua

Nyní Anna-Maria a její matka žijí dobře. Valentina se velmi snaží dát své dceři vše, co potřebuje pro život.

Dívce je již 10 let, je velmi dobrá žákyně a je šťastná, že má takovou starostlivou matku.

PSALI JSME: O 16 LET POZDĚJI. JAK ŽIJE DÍVKA, KTERÁ PORODILA V 11 LETECH

PŘIPOMÍNÁME: DVAATŘICETILETÁ ŽENA PORODILA SVÉ DVANÁCTÉ DÍTĚ: HLUČNÁ RODINA

Share