5 návyků ženy, kvůli kterým se zdá být mladší, než je ve skutečnosti

Čím jsme starší, tím silnější chceme vrátit mládí. Bohužel čas je neúprosný a roky si berou své. Ani tuny kosmetiky, ani kosmetické manipulace, ani plastická chirurgie nemůže skrýt náš skutečný stav věcí. Dříve nebo později se solidním datem v občance se bude muset vyrovnat.

Žena / Zdroj: femmie.ru

Nicméně, díky určitým zvyklostem může dáma vypadat mnohem mladší než její roky:

1. Upřednostňuje jednoduchost ve všem

Žena, která se nebojí ukázat svůj věk, je vždy klidná a sebevědomá, přitom nikdy nepředstírá vlastní autoritu — nedává rady, nedívá se na ostatní zvysoka, nevyžaduje k sobě vztah jako k vládnoucí královně.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: swjournal.ru

2. Nikdy si nestěžuje na své zdraví

Taková žena vždy vypadá veselá a plná síly. Samozřejmě, že má, stejně jako každá jiná osoba, potíže, ale nikdy neobtěžuje své okolními příběhy o nich. Tato žena si nestěžuje na bolavé klouby a špatný spánek, nestěžuje si, že v nemocnicích jsou příliš dlouhé fronty a v rozhovorech se vůbec nedotýká témat týkajících se jejího zdraví.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

3. Sportuje a vede aktivní životní styl

Není to o fanatických cvičeních v tělocvičně, ke kterým se uchýlí zralé dámy, které chtějí udržet tělo mladé a pružné. Tato žena miluje procházky na čerstvém vzduchu, cvičí ráno, někdy navštěvuje bazén, miluje jógu, nebo třeba jezdí na kole.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: swjournal.ru

4. Vyhýbá se pomluvám

Nedostatek takového zvyku u zralé ženy ji činí mladší a zajímavější. Respektuje cizí hranice, neleze se svým „odborným“ názorem, nezajímá se o drby a nezabývá se jejich šířením.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: femmie.ru

5. Má záliby

Mládí je stav duše, ne těla. Dokonce i v solidním věku můžete vzbudit obdiv u ostatních, aniž byste se uchýlili k absurdním trikům, ve formě příliš jasného make-upu nebo nevhodného oblečení. Mladší a přitažlivější nás činí upřímný úsměv, hlasitý smích, lesk v očích, laskavost, upřímnost a jednoduchost.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: swjournal.ru

PSALI JSME: 7 HLOUPÝCH VĚCÍ, KTERÉ DĚLAJÍ CHUDÍ A BOHATÍ NE

PŘIPOMÍNÁME: PŘESTALA JSEM KOMUNIKOVAT SE ZNÁMOU, PROTOŽE ONA MĚ PŘIMĚLA SE ZA NÍ STYDĚT: CO VLASTNĚ UDĚLALA

Share