“Manžel mi řekl, že chce syna”: Po porodu, žena ohlásila mu novinu, od které ztratil schopnost mluvit

Kdy jsem otěhotněla, na prvním ultrazvukovém vyšetření nám řekli, že budeme mít dvojčat. Jsme s manželem byli překvapeni z té noviny.

Je to těžce. Starší dcera má 10 let, a jsme chtěli narodit syna, a vyšlo dva.

Ale, už nic nezvládneme udělat, budeme vychovávat ještě dva. Je to skvěle! V  nemocnici vždy se ptala u doktora: “Všechno je v pořádku? Myslím si, že se jenom jedno dítě děla pohyby“. Ale doktoři se vždycky odpovídali: “Všechno je v pořádku”.

Na moji narozeniny přijeli rodiče a sestry. Příjemně jsme prožili čas, a jsem šla odpočinout. Příští den, ráno běžím k  manželů a říkám: „Pojědeme k  porodnici, rychle”. Manžel mě přivezl a přes nějaký čas jsem narodila trojčat.

.

Můj porod ordinovali dva doktoři. Vzali mých dvojčat, a šli ven. Najednou, slyším výkřik: “Zastavte se” Křičeli na celou porodnici.

Doktoři běželi zpátky, se dvěma dětmi. Kdy jsem se podívala na nich, nevěděli kudy kam, odkud tam muže být ještě jedno dítě?

Za několik hodin, dali mi mobil a řekli: “Musíš zavolat manželu. Máš teď šokový stav, můžeš ho náhodou postrašit, kvůli tomu, jsme diktujeme, jsi říkáš”.

.

Vzala jsem si mobil, a říkám: “Misho, jestli řídíš auto, zastav se”. Odpovídá: “Jsem doma”. Říkám mu: “V  takovém případu se posedni”.

Posadil se, a říkám mu: “Narodila jsem, je všechno v pořádku”. Manžel: „Kdo se narodil?”. Odpovídám: “Dva syna a dcera”. Minutu mlčel, potom se nahlas rozesmál, a řekl: “Kde jsou dva, tam budou tři”.

Trochu později mi přinesli mých třech děti, bylo to nezapomenutelně.

PSALI JSME: RODIČE ODMÍTLI DĚTI, KDYŽ ZJISTILI, ŽE SE JIM NARODÍ SIAMSKÁ DVOJČATA : JAK DOPADL ŽIVOT TĚCHTO HOLČIČEK

PŘIPOMÍNÁME: MAMINKA NECHALA DÍTĚ S BABIČKOU. ALE KDYŽ VIDĚLA ZÁZNAM KAMERY, V BUDOUCNU UŽ TO NEDOVOLÍ

Share