30 let je věrný jedné ženě: Jak vypadá krásná manželka herce Madse Mikkelsena

Mads Mikkelsen patří mezi nejtalentovanější herci naší doby. Nebojí se experimentovat a hrát nejrůznější role.

Mads Mikkelsen/ Zdroj: lime.energy

A překvapivě však lze cestu herce v kině stěží nazvat trnitou. Jeho talent si okamžitě všimli. Stojí za zmínku, že ve svém debutovém filmu hrál Mads rovnou hlavní roli.

Mads Mikkelsen/ Zdroj: lime.energy

A samozřejmě, ihned tak se rozsvítila hvězda jeho slávy. Dánský herec se stal nejen kultovním hercem evropského filmu, ale dostal se i do Hollywoodu.

Mads Mikkelsen/ Zdroj: lime.energy

Jeho talent získal celosvětové uznání. A proč se schovávat, herec má velké množství fanoušků, kteří ho mají rádí. Fanoušci říkají, že milují Mikkelsena pro jeho charisma a neobvyklý vzhled.

Herce však nelze nazvat fanouškem drahého oblečení. Nikdy nevyužil svého vzhledu. Herec je příkladný rodinný muž: je milujícím otcem a manželem.

Mads Mikkelsen/ Zdroj: lime.energy

Je ženatý již více než 30 let a po celá ta léta je herec věrný své jediné. Mikkelsenova manželka se jmenuje Hannah Jacobson, je choreografkou.

Mads Mikkelsen/ Zdroj: lime.energy

Pár se setkal v roce 1987, kdy se mladý herec začal zajímat o choreografii.

Mads Mikkelsen/ Zdroj: lime.energy

Od té doby se nerozešli. Hannah dala svému manželovi dvě děti: syna Karla a dceru Violu. Nyní rodina žije v Torontu, příbuzní podporují herce ve všech jeho snahách.

PSALI JSME: PETR SMEJKAL MÁ OBAVY O LIDI, KTEŘÍ VAKCÍNU NEDOSTALI, VIRUS JE NAJDE: „AKTUÁLNÍ SITUACI V ČESKU HODNOTÍM PŘÍZNIVĚ,“ ŘÍKÁ EPIDEMIOLOG I PŘES ZVÝŠENÍ POČTU PŘÍPADŮ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA PO VELKÉM VEČÍRKU S PŘÁTELI ZJISTILA, ŽE DLUŽÍ BANCE 49 MILIARD DOLARŮ: PROBLÉM JE, ŽE NEPAMATUJE SI, JAK SE TO STALO

Share