Ženy se skutečným „vosím pasem“: kdo jsou a jak vypadají

Tenký pas je vrcholným snem mnoha žen. Příroda bohužel nebyla pro všechny příznivá. Aby měly tenký pas, musely ženy nosit těsné korzety a sedět na vyčerpávající dietě.

Ethel Grangerová

Žena/Zdroj: aikaramba.ru

Pas této krásky byl jen třicet tři sentimentů. Dosud se žádné ženě nepodařilo „překonat“ takový rekord. Ethel nosila korzet v den i v nocí mnoho let!

Katie Jung

Žena/Zdroj: aikaramba.ru

A tato americká žena je stále v plném zdraví. Je jí osmdesát dva let. Korzet nosí šedesát let. Začala ho nosit, když poprvé viděla film, ve kterém dívky nosily korzety. Její obvod pasu je 38 centimetrů. Jung začala obzvláště aktivně nosit korzet po třetím porodu. Od té doby ho vůbec nesundala. Američanka se zároveň cítí dobře!

Michelle Kobke

Žena/Zdroj: aikaramba.ru

Díky speciálnímu korzetu, který německá žena nosila tři roky, má pas ženy jen čtyřicet centimetrů. Je pravda, že Michelle se neplánuje zastavit. Plánuje překonat zavedený světový rekord. Kobke bohužel připustila, že neustálé nošení korzetu jí znepříjemňuje stravování.

Ann Ward

Žena/Zdroj: aikaramba.ru

Dívka je vysoká, má vosí pas a je přirozeně hubená. Díky tomu dokázala vyhrát populární televizní show.

Joanna Spangenberg

Žena/Zdroj: aikaramba.ru

Dívka má vynikající chuť k jídlu, ale vůbec nepřibírá na vaze. Výsledkem je, že s výškou téměř 170 centimetrů váží pouze třicet osm kilogramů. Její pas je 50 centimetrů. Dívka žije v Rumunsku a pracuje jako profesionální modelka.

PSALI JSME: 4 NEJMOUDŘEJŠÍ ŽENY PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: MŮŽETE SE OD NICH HODNĚ NAUČIT

PŘIPOMÍNÁME: BLOGGERKA UKÁZALA ZAŘÍZENÍ ŽENY V DOMÁCNOSTI Z ROKU 1959. JAKMILE SI LIDÉ UVĚDOMILI, CO TO JE, CHTĚLI TO SAMÉ

Share