Bloggerka ukázala zařízení ženy v domácnosti z roku 1959. Jakmile si lidé uvědomili, co to je, chtěli to samé

Dívka předvedla záhadné zařízení v kuchyni domu postaveného v roce 1959 a diváci pochopili: lidé v minulosti byli chytřejší než my. Pro takový užitečný gadget by se moderní ženy v domácnosti seřadily. Boomery vynalezly, tisíciletí ocenili a boomery natáčely v tiktoku.

Zařízení/Zdroj: medialeaks.ru

Kovová vrstva na řezacím stole zajímala každou osobu, která vstoupila do kuchyně uživatelky tiktoku superretrogálního. 25. března tedy zveřejnila video na sociální síti, kde ukázala, o jaké podivné zařízení se jedná a jak funguje.

Zařízení/Zdroj: medialeaks.ru

Dívka sundala jeden ze železných krytů, pod nimiž bylo odhaleno něco zajimavého. Ukázalo se, že se jedná o vestavěný mixér, který funguje správně již 62 let, nezabírá mnoho místa a může fungovat bez účasti samotné majitelky – stačí jen zapnout.

Za méně, než jeden den video získalo 1,6 milionu zhlédnutí a více než jeden a půl tisíce komentářů.

Lidé ocenili myšlenku starší generace. Tak, že chtějí vidět takové zařízení od moderních výrobců kuchyňských spotřebičů.

„PROČ TOTO NYNÍ NIC NENÍ?“

„Ve starých domech je tolik skvělých věcí, které nejsou v nových. Proč jsme přestali dělat takové skvělé věci?“

PSALI JSME: V DOMĚ NEBUDE PRACHU: FRANCOUZSKÉ ŽENY V DOMÁCNOSTI POUŽÍVAJÍ PROSTŘEDEK, KTERÝ DÍKY SVÉMU SLOŽENÍ NEJEN ČISTÍ, ALE TAKÉ CHRÁNÍ NÁBYTEK

PŘIPOMÍNÁME: “NIC JSEM NEDĚLALA, JEN JSEM JEDLA“: MUŽ UKÁZAL DENÍK ŽENY V DOMÁCNOSTI Z ROKU 1957

Share