Žena téměř přišla o 32 miliony korun, protože neodpovídala na hovory od cizích osob

Anonymní žena z australského Launcestonu vyhrála v loterii téměř 1,5 milionu dolarů (cca 32 milionů korun). Ale riskovala, že nedostane svoji cenu, protože nezvedla telefon, když ji zavolali, aby to nahlásili.

Ilustrační foto. Loterie/ Zdroj: YouTube

Žena řekla, že nikdy nezvedá volání z neznámých čísel. Když však jeden z neznámých volajících začal volat téměř nepřetržitě, rozhodla se zvednout telefon.

A nelitovala, že změnila pravidla, protože zástupkyně loterie TattsLotto šťastné ženě řekla, že vyhrála 2 miliony australských dolarů (1,47 milionu amerických dolarů nebo téměř 32 milionů korun).

Ilustrační foto. Hovor/ Zdroj: 24tv.ua

„To je šílenství! Nikdy neodpovídám na hovory od cizích lidí, protože si myslím, že jsou to otravní lidé, kteří podvádějí nebo si dělají legraci. Ale volali mi tolikrát a jsem se nakonec rozhodla odpovědět,“ řekla vítězka.

Ilustrační foto. Loterie/ Zdroj: 24tv.ua

Žena nemohla uvěřit svému štěstí a několikrát se zeptala, zda nedošlo k chybě. Když ji ale ujistili ve vítězství, začala plánovat, za co tak velké peníze utratí.

Šťastná žena stále neví, co bude dělat s výhrou, ale tvrdí, že k tomuto problému chce přistupovat moudře.

Ilustrační foto. Loterie/ Zdroj: 24tv.ua

„Podělím se s dětmi, ale jinak si nejsem jistá. Potřebuji si sednout a uvědomit si to. Dnes oslavím vítězství se svou dcerou a možná si uděláme plán a rozhodneme, co s tím uděláme,“ řekla obyvatelka Austrálie po zprávě o vítězství.

PSALI JSME: NEJPLODNĚJŠÍ MATKA: 39LETÁ ŽENA PORODILA 38 DĚTÍ A NAVÍC OD JEDNOHO MUŽE

PŘIPOMÍNÁME: „NA TÉ D1 TO NEBYLO TAK, JAK ŘEKLA POLICIE“: BABIŠ MLADŠÍ PROZRADIL, JAK BYL ZATČEN. KVŮLI NAŘČENÍM O NEMOCI SE CHCE PRÁVNICKÝ BRÁNIT

Share