Žena se oblekla v oděv své dcery a šla do školy: vnikla do budovy a dokázala, že tam je špatná bezpečnost. Podvod byl úspěšný, ale není to důvod k chlubení

Obyvatelka Spojených států se rozhodl zkontrolovat, zda opravdu cizinec může do školy. Předstírala, že je její dcera, aby vnikla do budovy a dokázala, že tam je špatná bezpečnost.

Casey Garcia je 30letá YouTuberka z El Pasa v Texasu a matka 13leté dcery. Blogerka vždy měla podezření, že bezpečnost ve škole, kde její dítě se učí, je špatná, ale teprve nedávno se to rozhodla ověřit v praxi.

Casey Garcia/Zdroj: medialeaks.ru

Casey zveřejnila video, ve kterém řekla, jak se přeměnila ve dvou dospívající dcerou. Aby si to udělala, obarvila si vlasy jinou barvou a oblékla si typický teenagerský oděv.

Casey Garcia/Zdroj: medialeaks.ru

Na záběrech je Garcia ve žluté mikině už uvnitř školy. Prochází chodbou, narazí na pár lidí a všimne si, že se velmi bojí odhalení. To jí však nezabránilo komunikovat se zaměstnanci školy a zůstat nad podezřením.

Garcia pak šla do třídy, kde ji učitel jmenoval Julie. Žena dokázala sedět téměř až do konce všech hodin, než si učitelka všimla, že není tím, kým podle ní je.

Casey Garcia/Zdroj: medialeaks.ru

Následujícího dne zveřejnila matka druhé video, ve kterém vysvětlila důvody, proč se pustila do takového experimentu. Podle ní nejde o popularitu či slávu.

Casey Garcia/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Neudělala jsem to, abych postavit školu do špatného světla, protože jsem ani neřekla, o jakou školu se jednalo. Byla jsem přesvědčena, že naše školy potřebují bezpečnost – to jsem se snažila dokázat. Nechci být drsná, ale myslím, že jsem to dokázala,“ řekla Casey.

Casey Garcia/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Casey věří, že byla nakonec objevena jen proto, že učitelé se více zajímali o její telefon než o skutečnost, že byla dospělou ženou vydávající se za dítě.
“Řekli mi: „Hej, odlož telefon.“ Neměla jsem jméno, nebyla jsem člověkem, byla jsem „Hej, odlož telefon,“ míní žena.

Casey Garcia/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žena však musela za svůj experiment doslova zaplatit. Casey byla zatčena za nelegální průnik do školy, falšování vládních dokumentů a nesouvisející s experimentem dopravní přestupky. Později byla propuštěna, musela ale zaplatit skoro 8 tisíc dolarů (téměř 167 500kč).

Krátce po incidentu škola vydala odpověď s vysvětlením, že o bezpečnostních opatřeních po incidentu bylo rozhodnuto objektivně posoudit a revidovat.

ČTĚTE TAKÉ: TÁTA JE AFRIČAN A MÁMA JE Z VIETNAMU: JAK VYPADÁ JEJICH DCERKA

PSALI JSME: DCERKA ZACHRÁNILA VELKÉHO PSA: PES CHTĚL MILOVAT A BÝT MILOVANÝM

Share