Žena nevěděla o těhotenství, dokud nešla do koupelny: její přítel změnil výraz v obličeji, když viděl, že tam není sama

Melissa Surjekoff z Massachusetts 8. března pocítila silnou bolest v oblasti břicha. Žena šla do koupelny, kde její nepohodlí se jen zesílilo, a pak se rozhodla, že má ledvinový kámen.

V boji proti záchvatům bolesti Melissa požádala snoubence Donnieho Campbella, aby zavolal sanitku. Podle ženy, když čekala na záchranáře v koupelně, měla pocit, jako by něco opouštělo její tělo. Jenže to nebyl kámen, ale dítě.

Pár / Zdroj : medialeaks.ru

Když Surjekoff viděla, co se stalo, začal v panice křičet, načež Donny vběhl do koupelny. Muž také zažil kaleidoskop emocí, když si uvědomil, že se stal otcem. V té době už na pomoc dorazili lékaři.

Pár, který nevěděl že čeká dítě / Zdroj: nbcboston.com

Batole s novopečenými rodiči záchranáři převezli do nemocnice, kde chlapci, který dostal jméno Liam, a matce poskytli potřebnou pomoc.

Pár, který nevěděl že čeká dítě / Zdroj : medialeaks.ru

Melissa a Donnie začali přemýšlet, proč si nevšimli, že čekají dítě. Podle Surjekoff má nepravidelný cyklus, takže její poruchy nebyly pro ni novinkou, a to, že přibrala na váže, dávala za vinu novým lékům.

Pár, který nevěděl že čeká dítě / Zdroj: nbcboston.com

„Mysleli jsme si, že změny jsou důsledkem užívání léku, protože jsem právě přešla na nový lék na roztroušenou sklerózu a přírůstek hmotnosti je jedním z vedlejších účinků, “ vysvětlila žena.

Narozené mimiko / Zdroj: medialeaks.ru

Pár v blízké budoucnosti vůbec neplánovali mít děti, protože se nejprve chtěli vzít. Svatbu zorganizovali už v roce 2020, ale kvůli pandemii museli oslavy odložit.

Melissa se synem / Zdroj: nbcboston.com

Přes všechny překvapení, oni jsou rádi, že se stali rodiči, stejně jako jejich příbuzní, kteří se okamžitě přihlásili pomoci pár ve všem, co se týká malého Liama.

„Teď je všechno v pořádku. Nechtěla bych nic měnit,“ přiznala se Surjekoff.

Narozené mimiko / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: BABIČKA NAHLÉDLA DO NOVÉ MATRACE A BYL TAM JEŠTĚ JEDEN. KDYŽ UVIDĚLA, CO BYLO UVNITŘ TOHO DRUHÉHO, SPĚCHALA PRO POMOC

PŘIPOMÍNÁME: NEVĚSTA SE CHLUBILA PRSTENEM, ALE LIDÉ SE STYDÍ ZA NI: NE KVŮLI DOPLŇKU, DIVÁCI NEMOHOU ODTRHNOUT OČI OD DÍVČÍCH NEHTŮ

Share