Žena nechápala, proč tolik platí za elektřinu: A jen díky náhodě se dozvěděla, co bylo příčinou

Měsíční platby za elektřinu se pro 26letou Natashu Prinzovou z předměstí Manchesteru staly noční můrou. Zpočátku, když se odstěhovala od rodičů do domu na osm bytu, samostatný život jí připadal jako ráj.

Pak se ale pobyt v bytovém domě stal nesnesitelným kvůli obrovským částkám za elektřinu. Natasha několikrát zavolala elektrikáře a pozvala odborníky ze správcovské společnosti ForHousing, ale vše bez výsledku.

Žena nechápala proč má tak velké účty za elektřinu / Zdroj: medialeaks.ru

Každý z nich jen bezmocně rozváděl rukama: nedochází k žádné chybě a indikátory z jeho počítadla se shodují s těmi, které k nim přicházejí do systému. Natashina finanční situace se z jejich vysvětlení nijak nezlepšila.

„Během této epopeje s účty jsem několikrát změnila dodavatele elektřiny, ale částky se nesnížily, ale dokonce rostly. Musela jsem si půjčit peníze od svých příbuzných, abych nezůstala bez světla.“

Zachránila Natashu nehoda. Nový elektrikář prováděl plánovanou prohlídku domu, když viděl, že k elektroměru komunálního bloku byly nataženy další dráty. Není těžké odhadnout, k čemu byly připojeny.

Více bytový dům, kde žije Natasha se synem / Zdroj: medialeaks.ru

Ukázalo se, Natasha několik měsíců platila za elektřinu v celém domě: za světlo, komunikátor a elektronické vstupní dveře. To vše pracovalo 24 hodin denně.

Když se správcovská společnost dozvěděla o takovém nedorozumění, okamžitě uvedla, že žádný z jejich elektrikářů nemohl udělat takovou věc. Martin Haig, ředitel společnosti ForHousing, řekl, že okamžitě začnou Natashe vracet utracené peníze.

„V současné době pracujeme s paní Prinzovou a snažíme se zjistit, kdo dělal všechny práce na jejím elektroměru. Samozřejmě paní Prinzové uhradíme veškeré náklady,“ řekl Hague.

Natasha se synem / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: ŽENA NAŠLA VE ZNIČENÉM HNÍZDĚ VEJCE A NEMOHLA PROJÍT KOLEM: JEJÍ MANŽEL SI ALE VŠIML NĚČEHO ZVLÁŠTNÍHO A OKAMŽITĚ ZAVOLAL VETERINÁŘI

PŘIPOMÍNÁME: KOTĚ PŘERUŠILO PŘÍMÝ PŘENOS NA JEDNOM Z TELEVIZNÍCH KANÁLŮ A STALO SE SKUTEČNOU HVĚZDOU

Share