Žena je 115 cm vysoká a její manžel 175 cm: jak žije neobvyklá rodina

Každá dívka sní o tom, že její milovaný muž bude nosit na rukou. Pro 29letou Taťánu Korshinovou jsou tyto sny skutečností.

Ještě v porodnici bylo její mamince nabídnuto, aby dítě opustila, jakmile se o postižení dozvěděla, ale rodiče na to ani nemysleli. Bylo to jejich první a jediné dítě a opustit ji nechtěli. Nikdo neví, proč se to stalo, v rodu trpaslíky nikdo neměl. Lékaři odpověděli: „Je to patologie.“

Taťána Korshina / Zdroj: kenguru.plus

Se svým manželem se Taťána seznámila na seznamce. Nejprve si dlouho psali, později ji muž pozval na rance. Dívka mu napsala, že je velmi malička. Taťána si myslela, že nyní už nenapíše, a on odpověděl: „Tak teď tě chci vidět ještě více!“.

Po třech letech vztahu dívka otěhotněla. Těhotenství zpočátku probíhalo velmi dobře.

„Na mateřskou dovolenou jsem odešla až v sedmém měsíci. Tehdy jsem se stala téměř koulí: obvod břicha jsem měla 108 cm s růstem 115! Umíte si to představit? Bylo velmi obtížné pro mě chodit. Seděla jsem většinou doma. A v osmém měsíci mi udělali císařský řez. Narodilo se zdravé miminko!“ vzpomíná si Taťána.

Taťána Korshina s bývalým manželem / Zdroj: kenguru.plus

Vše bylo v pořádku, ale po čase se manželé začali hádat. Důvod je banální: hlava rodiny nechtěl pracovat. Po chvíli se pár rozešel. Po rozchodu s manželem se Taťána samozřejmě trápila, ale nezoufala. Pracovala, věnovala se dítěti a věřila, že najde svou lásku. A našla…

Nyní oba pracují: Roman vyrábí nábytek ze dřeva na míru a Taťána pracuje jako operátorka v bezpečnostní agentuře. S výchovou dítěte pomáhá babička, takže zamilovaným zbývá čas i na sebe.

Přejeme tomuto nádhernému pár štěstí a rodinné pohody!

Taťána Korshina s novým manželem / Zdroj: kenguru.plus

PSALI JSME: MALÝ BULDOK NA VIDEU SE VELMI ROZTOMILE STYDÍ OSTATNÍCH PSŮ: VIDEO ROZVESELILO SPOUSTU LIDÍ NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: IVANA GOTTOVÁ ČELILA KRITICE KVŮLI SVÉMU VZHLEDU: CO NA MISTROVĚ VDOVĚ VYVOLALO DŮVOD K TAKOVÉ REAKCE

Share