“Zelenková, model 2021”: Jitka Zelenková překvapila fanoušky svým novým účesem a je k nepoznání

70letá zpěvačka Jitka Zelenková ve svém věku vypadá úžasně. Během pandemii koronaviru se rozhodla změnit svůj účes. Nový střih jí velmi sluší, a podle fanoušků zpěvačka omládla o 30 let.

Jitka Zelenková/Zdroj: instagram.com

Zelenková vždy byla dámou, která měla kudrnaté krásné vlasy, ke kterým fanoušci už za dlouhá léta zvykli. Své kudrny se rozhodla přeměnit na úžasné mikádo, čímž fanoušky hodně překvapila.

“Zelenková, model 2021,” napsala Jitka pod fotografii, kterou sdílela na svém Instagramu. Na snímku vypadá jako 40letá krásná modelka. Na snímku zpěvačka oblékla koženou bundu, kvůli které také vypadá mladší.

Většina fanoušků ale není jistá, jestli zpěvačka opravdu udělala mikádo. Fotografii zveřejnila na sociální síti 1. dubna. Tento den je ideálním na aprílové žerty.

Dnes ale Zelenková sdílela na Instagramu další příspěvek, ve kterém prozradila, že natáhla paruku, a svůj účes neměnila. Podle jejich slov, se svými vlasy prošla velmi dlouhou cestu.

Jitka Zelenková/Zdroj: instagram.com

Na začátku své pěvecké kariéry měla krátké afro, které jí moc neslyšely. “Zkoušela jsem rovné vlasy, krátké, dlouhé, blonďaté, tmavé, ale stejně jsem zjistila , že ty moje divoké kudrny jsou to nejlepší,” napsala Jitka.

Svým fanouškům po takovém aprílovém žertu popřála, aby si i ve dnešní těžké době uživí Velikonoce. Také počet fanoušků na Instagramu zpěvačky denně stoupá, což se Jitce moc líbí.

Jitka Zelenková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MONIKA ABSOLONOVÁ PROMLUVILA O VZTAHU SE SVÝM TÁTOU: PROČ ZPĚVAČKA DOUFÁ, ŽE JEJÍ SYNOVÉ NIKDY HO NEUVIDÍ

PŘIPOMINAME: VELKÁ PROMĚNA SUSAN BOYLEOVÉ: JAK DNES VYPADÁ ZPĚVAČKA Z SOUTĚŽI BRITAIN’S GOT TALENT

Share