„Zprostředkuje jí pravidelné platby“: Tereza Hlůšková se dozvěděla přesné datum, kdy se bude konat odvolací soud a v Pákistánu ji navštěvují zástupci ministerstva zahraničí

Tereza Hlůšková už více než 3 roky tráví v pakistánské věznici za pašování drog. U soudu dostala trest přes osm let, ale nyní doufá, že tento trest bude zrušen. Už tento týden totiž začne odvolací řízení. Na to Česka již dávno čeká. Informuje web tn.nova.cz.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Právník Hlůškové uvedl, že soud by měl začít jednat 17. června. Není ale není možné předpovědět, jak řízení bude probíhat a jestli se vůbec uskuteční.

O odvolání Tereza žádá již kolem dvou let. Původně od soudu dostala 8 let a 8 měsíců za mřížemi.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Na ministerstvu zahraničí prohlásili, že Terezu navštěvují jejich zástupci. „Zprostředkuje jí pravidelné platby od její rodiny a nákupy, především potravin,“ řekla mluvčí ministerstva zahraničí Eva Davidová.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Češka byla zadržena v Pákistánu v roce 2018 a v její kufru celníci našli několik kilogramů heroinu. Tereza svou vinu odmítá a žádá o zrušení trestu.

PSALI JSME: „JSEM RÁD, ŽE CHODÍM A ŽE JSEM TADY“: HEREC VOJTĚCH KOTEK PŘIPOMNĚL LOŇSKOU UDÁLOST, PO KTERÉ SKONČIL V NEMOCNICI

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR HAVLOVÁ NENÍ SPOKOJENÁ S TÍM, CO SE DĚJE U JEJÍHO DOMU: „NEJSEM MUZEUM“

Share