Syn nechápal, co se s ním děje, ale rodiče si mysleli, že za to může nadváha: až po 50 letech se zjistila pravda

Stefan Vaughan se narodil v roce 1961 v rodině farmáře z Yorkshiru v Anglii. Když bylo chlapci osm let, začal o svém pohlaví pochybovat, ale nevěděl, jak to vyjádřit slovy.

„Začaly mi růst mléčné žlázy. Vyvíjel jsem se jako dívka, ne jako chlapec.“ vzpomíná si Stefan

Rodiče ho vodili k lékařům. Jen jeden doktor si toho chlapce prohlédl a řekl mu, ať se svlékne. Zdravotník všechny problémy svalil na nadváhu.

Kluk / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Stefan musel se dodržovat přísné dietu, ale jeho vzhled se nezměnil. Chlapec se navíc bál, že se mu spolužáci začnou smát, a tak nakonec školu opustil a šel pracovat na mlékárnu rodičů.

Stefan pokračoval v zobrazování muže, který si dovolil nosit ženské oblečení pouze v soukromí. Tak to pokračovalo až do roku 2015, kdy Vaughan začal mít problémy se štítnou žlázou.

Dieta / ilustrační foto / Zdroj: cosmo.ru

Po krevních testech bylo zřejmé, že jeho tělo produkuje estrogen ve velkém množství. Muž letěl do Velké Británie a požadoval, aby tam mu dali jeho staré zdravotní karty, ale bohužel.

Zklamaný Stefan se vrátil do Austrálie s několika zdravotními záznamy, které měl k dispozici. Toho ale stačilo na to, aby se u lékaře objevilo podezření. Lékař pacienta znovu prohlédl a ukázal mu několik snímků mužů s jizvou ve tvaru písmene L. Hrdina příběhu měl přesně takovou jizvu.

Lékař / ilustrační foto / Zdroj: anticorr.media

Řekl: „Narodili jste se s mužskými a ženskými pohlavními znaky současně.“ Mnoho takových dětí narozených v 60. letech mělo modifikované pohlavní orgány.

Po psychiatrické konzultaci získal povolení k postupu, který se konal v roce 2017.

V 56 letech se ze Stefan stala Stephanie a konečně našla pocit klidu ve svém vlastním těle. Napsala autobiografii, kterou nazvala Half Him, Half Her („polovina on, polovina ona“).

Stephanie Vaughan / Zdroj: busseltonmail.com.au

„Jsem pyšná na to jak teď žiju. Dávno jsem to měla udělat,“ dodala žena.

PSALI JSME: NEVĚSTA ODMÍTLA PŘÍJMENÍ ŽENICHA A NA JEJÍM MÍSTĚ BY TO UDĚLAL KAŽDÝ: V ČEM JE TEDY PROBLÉM A CO SE JÍ NELÍBILO

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ŠLA DO NEMOCNICE S BOLESTÍ BŘICHA : ALE KDYŽ TAMNÍ LÉKAŘI PROVÁDĚLI VYŠETŘENÍ, UKÁZALO SE, ŽE JE TĚHOTNÁ A RODÍ

Share