Žena šla do nemocnice s bolestí břicha : ale když tamní lékaři prováděli vyšetření, ukázalo se, že je těhotná a rodí

Když Britka pocítila silnou bolest v břiše, nedokázala si představit, že se její život během několika hodin úplně změní.

Žena/Zdroj: goodhouse.com

23letá Britka Holly Hentonová pocítila rostoucí bolest v břiše a myslela si, že začíná menstruovat. Vzala léky proti bolesti, které trochu zmírnily její utrpení, a šla spát. Ale ráno se bolest stala nesnesitelnou a dívka byla nucena zavolat sanitku. V nemocnici, kde byla Holly převezena, lékaři zjistili, že je v 41. týdnu těhotenství a chystá se porodit!

Holly Henton se svou matkou/Zdroj: goodhouse.com

Tato zpráva Britku šokovala, protože o své situaci nic nevěděla. Měla menstruaci pravidelně a neměla žádné další příznaky těhotenství. Dívka si neuvědomovala, že v ní roste nový život, kouřila, pila alkoholické nápoje a pila hodně kávy – někdy 3-4 šálky za jedno ráno.

Žena/Zdroj: goodhouse.com

Holly byla převezena na operační sál, kde se narodil její syn Theo. Chlapec se narodil s hmotností 3,5 kilogramu. Byl zdravý – navzdory všem obavám lékařů. Když jí bylo dítě dáno do náruče, Holly nedokázala zadržet slzy. Zdálo se jí, že na to není připravena a nebude schopná vychovávat dítě sama. Ale při pohledu na tvář svého syna měla mladá matka pocit, že nemá nikoho dražšího.

Holly se svým synem/Zdroj: goodhouse.com

Po narození dítěte mladá matka ohlásila tuto událost otci Thea, s nímž se před mnoha měsíci rozešla. Pár se rozhodl navázat přátelství a společně vychovávat svého syna. Kromě toho, když se dozvěděli neočekávané zprávy, její přátelé se jí snažili pomoci se vším potřebným pro dítě.

Žena s dítětem/Zdroj: goodhouse.com

Nyní, když si vzpomíná na všechno, co se jí stalo před sedmi měsíci, může Holly být jen ráda, že bez lékařského dohledu se jí a jejímu prvnímu dítěti nestalo nic špatného. A ačkoli dívka neplánovala dítě, je s jeho narozením velmi šťastná.

Věříte, že nemůžete cítit těhotenství?

PSALI JSME: TĚHOTNÁ ŽENA SE ROZHODLA USPOŘÁDAT RODINNÉ FOCENÍ PŘÍMO U VODOPÁDU: ALE MANŽEL SVÝM CHOVÁNÍM JÍ VEHNAL SLZY DO OČÍ

PŘIPOMÍNÍME: TĚHOTNÁ ŽENA PŘEKVAPILA LÉKAŘE A OTĚHOTNĚLA JEŠTĚ JEDNOU: JAK JE TO MOŽNÉ

Share