Petr Suchoň v televizi Nova končí: stanice prozradila důvod, proč Petr musí odejít

Petr Suchoň v televizi Nová musí skončit. Moderoval zde Televizní noviny. Nová údajně chystá změny a Petr neodpovídá jejich plánům. Píše o tom web blesk.cz.

O tomto kroku televize se již mluvilo před několika dny a nyní tato informace má oficiální potvrzení. Mluvčí Novy Barbora Dlabáčková prohlásila, že zpravodajské pořady budou mít novou podobu, což vede k organizačním změnám.

Petr Suchoň/Zdroj: youtube.com

„Jednou z nich je bohužel to, že se musíme rozloučit s Petrem Suchoněm,“ uvedla Dlabáčková s tím, že Nova přeje Suchoňovi hodně štěstí a děkuje za odvedenou práci.

Petr Suchoň / Zdroj: youtube.com

Minulý rok Petr již zažil přestávku ve vysílání, když pokazil rozhovor s prezidentem lékařské komory Milanem Kubkem. Suchoň tehdy vytkl Kubkovi to, že se říkalo, že za velké počty nakažených mohou lidé, kteří se vydali na venkovní tržiště.

„Mně to trošku připomíná to vyjádření z jara, kdy někdo řekl, že sem koronavirus zavlekli lyžaři,“ prohlásil Petr a kvůli tomu nemohl měsíc vysílat.

Petr Suchoň a Milan Kubek / Zdroj: youtube.com

Nyní se neví, jak se bude kariéra moderátora vyvíjet. Televizní noviny moderoval společně s Ivetou Vítovou.

PSALI JSME: „JAKO LÉKAŘE MĚ TROCHU ZNEKLIDŇUJE, CO BUDE DÁL“: PIRK ZKRITIZOVAL VLÁDU ZA PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ A ZDŮRAZNIL, ŽE KORONAVIRUS JE PŘÍLIŠ MEDIALIZOVÁN

PŘIPOMÍNÁME: „MUSÍME ROZVOLNIT VÝRAZNĚ A UŽ OD PONDĚLÍ“, UVEDL ADAM VOJTĚCH: JAKÁ OPATŘENÍ MOHOU BÝT ROZVOLNĚNA

Share