Simona Krainová uvedla, jaké zákroky má za sebou: modelka řekla, že vzhled pro ženy je velmi důležitý

Simona Krainová promluvila o tom, jaké kosmetické zákroky má za sebou a poradila ženám, na co se mají soustředit v péči o své tělo. Modelka zdůraznila, že vzhled je opravdu důležitý. Píše o tom web idnes.cz.

Krainová uvedla, že se chystá na další kosmetické zákroky a nyní se soustředí na svůj krk a dekolt. Plánuje tak vyzkoušet tekutý lifting, což je nová metoda.

Dle modelky lifting vyplní vrásky a hydratuje pleť. Není to prý bolestivé, ženy se nemusí bát jehel a všem to doporučuje.

Simona Krainová rozumí, že vždy mladá nebude, ale snaží se, aby nestárla tak rychle, i když jí to prý někdo přeje.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Modelka ale tvrdí, že invazivní zákroky nepodstoupila a má za sebou pouze laserovou liposukci po druhém porodu, aby dostala do pořádku břicho.

Kromě toho má se sebou botox, plazma liftingy a věnuje se hydrataci pleti.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Krainová ale říká, že se invazivním zákrokům ženy nevyhnou, pokud se o své tělo dlouhodobě nepečuje. Musí ale mít dobrého doktora, aby se vyhnula zbytečným zákrokům.

Kráska dodává, že se invazivních zákroků spíše nebojí, ale má z nich respekt. Člověk si podle Krainové to musí dobře rozmyslet a najít profesionála, který se prokonzultuje.

Dle slov Simony Krainové vzhled je důležitý, i když si někdo může myslet opak. „Ano, vzhled je důležitý. A pro nás ženy obzvlášť,“ zdůraznila modelka.

PSALI JSME: VELKÉ PŘEKVAPENÍ PRO DAGMAR HAVLOVOU: DOSTALA ČTVRT MILIONU KORUN A PROZRADILA NA CO PENÍZE POUŽIJE

PŘIPOMÍNÁME: „PO TŘECH DĚTECH POSTAVA PARÁDNÍ“: ORNELLA KOKTOVÁ UKÁZALA FIGURU, FANOUŠKŮM SE LÍBÍ

Share