Šedesátileté olympijské vítěze vystoupili na ledě pod písničkou Bridge Over Troubled Water: Video získalo přes 100 tisíc zhlédnutí

Anglické bruslaře Jane Torvill a Christopher Dean se proslavily po celém světě, protože v roce 1984 se jim podařilo nejen stát se mistry během zimních olympijských her v Sarajevu, ale také podle BBC získat nejvyšší počet bodů v historii tohoto sportu.

Skvělý výkon krasobruslařů / Zdroj: YouTube

V ten den pár vystupoval pod píseň Bolero a obdržel „šest“ – maximální skóre – ve všech dvanácti kategoriích, pro které byly výkony hodnoceny. O několik desetiletí později oni se rozhodli znovu vydat na led.

Skvělý výkon krasobruslařů / Zdroj: YouTube

Jane a Christopherovi je již přes 60 let, ale pár občas vystupuje v populární show Dancing on Ice. Jejich taneční čísla se vyznačují ladností a vynikající koherencí pohybů, a to je výsledek mnohaleté společné praxe. Christopher nedávno řekl v rozhovoru pro The Mirror:

Skvělý výkon krasobruslařů / Zdroj: YouTube

„Zda jsme se nějak změnili za těch 35 let? Ano, samozřejmě! V určitém věku se zdroje prostě začínají vyčerpávat a s tím se nedá nic dělat. Nyní, když jdeme na led, si myslíme, zda to nebude naposledy. Takže každé nové vystoupení pro nad je příjemným bonusem. V tomto ohledu jsme sentimentální. Opravdu rádi tancujeme společně a nyní je každé nové vystoupení pro nás velmi osobní.“

Skvělý výkon krasobruslařů / Zdroj: YouTube

Tentokrát pár tančily pod klasickou píseň Simon & Garfunkel Bridge Over Troubled Water. Jane a Christopher představili své elegantní číslo ještě před oznámením vítězství Jamese Jordana v šampionátu.

Skvělý výkon krasobruslařů / Zdroj: YouTube

Dvojici se opět podařilo zapůsobit na publikum svým magickým číslem na ledě. Stále mají v rukávech pár trumfů a rádi diváka překvapí skvělou technickou.

Skvělý výkon krasobruslařů / Zdroj: YouTube

Tentokrát vyšel na led celý tým bruslařů, aby pár podpořil, čímž byla show ještě více vzrušující. Nenechte si ujít tento magický tanec na ledě, a podívejte se na video níže.

PSALI JSME: DVOJICE KRASOBRUSLAŘŮ PŘEDVEDE VÁŠNIVÝ TANEC POD PÍSNIČKOU «SAY SOMETHING»: VIDEO ZÍSKALO SKORO PŮL MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KRASOBRUSLAŘI SE SEŘADÍ A V TEN OKAMŽIK ZAČALA SKUTEČNÁ SHOW: VIDEO ZÍSKALO SKORO 50 TISÍC ZHLÉDNUTÍ A OBDIV U DIVÁKŮ

Share