Pudl je dostatečně nezávislý na to, aby se odstěhoval od majitelů: Dokonce si připravuje jídlo sám

Pes svou večeři nikomu nedůvěřuje a připravuje si jídlo sám. Je tak náročný, že nikdo kromě něj nezná recept na perfektní večeři.

Pudl/ Zdroj: medialeaks.ru

A takový chlupatý kuchař je pravděpodobně nejideálnější pes na planetě.

V síti je dostatek memů o tom, že domácí kočky a psi potřebují lidskou pozorností a vůbec se neobejdou bez pomoci.

Pudl/ Zdroj: medialeaks.ru

Ale to není úplně pravda. Existují příklady, kdy jsou zvířata navzdory všem podmínkám vytvořeným člověkem zcela nezávislá. A pokud jim najednou něco vytknete, budou si sami moci najít pro sebe nový domov.

Pudl/ Zdroj: medialeaks.ru

Hrdina našeho příběhu, jménem Louis, také dělá všechno sám. Tedy alespoň všechno co se týká jídla. Jeho majitelé se pochlubili videem, kde si pes připravuje jídlo pro sebe a s výsledkem je velmi spokojený, píše TheAnimalRescueSite.

Pudl/ Zdroj: YouTube

Faktem je, že Louis je velmi citlivý na chuť jídla. Je nezbytně nutné, aby měl pes ve své misce dokonalý poměr suchého a mokrého krmiva. To ale může definovat jen on sám.

Proto pokaždé před jídlem přenáší suché jídlo z jedné misky do druhé s mokrou. A teprve poté může pes klidně začít jíst.

PSALI JSME: “ŘEŠÍM TO UŽ ASI 3 ROKY A ŘÍKÁM SI, KDYŽ NE TEĎ, TAK KDY”: MARKÉTA KONVIČKOVÁ PROMLUVILA, PROČ CHODÍ K DOKTOROVI

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM NEJVYŠŠÍ HLADINU TESTOSTERONU“:TOMIO OKAMURA PROZRADIL TAJEMSTVÍ SVÉ VÝKONNOSTI, KROMĚ TOHO PŘEDSEDA SPD PROMLUVIL I O SVÉ SLABINĚ

Share