Proč někteří lidé dělají díry v krabici od mléka

Často se stává, že mléko nebo džus z krabice se rozlévá kolem sklenice. K tomu dochází kvůli vzduchu, který vstupuje do krabice v době, při nalévaní kapalinu. V dnešním článku povíme, co je třeba udělat, aby se to nestalo.

Jak správně nalévat mléko / Zdroj: syl.ru

Malý trik: několik otvorů v balení

Abyste mohli nalít mléko běžným způsobem a vyhnout se rozlití, v horní části obalu vytvořte několik nenápadných otvorů. K tomu budete potřebovat buď párátko, nebo dřevěný špíz pro kebab.

Jak správně nalévat mléko / Zdroj: syl.ru

Jakmile propíchnete povrch na několika místech, vzduch do krabice bude se dostávat těmito otvory, takže mléko se již nebude rozlévat.

Jak správně nalévat mléko / Zdroj: syl.ru

Existuje jiný způsob, jak se tomuto problému vyhnout. V takovém případě musíte nalít mléko neobvyklým způsobem, když nakloníte otvor přímo nad sklenici. V tomto případě se v krabici vytvoří dostatek prostoru, do kterého může vstupovat vzduch. Když držíte balíček tímto způsobem, nalijete tekutinu do sklenice, aniž byste něco rozlili.

Jak správně nalévat mléko / Zdroj: syl.ru

PSALI JSME: MUŽ SE VRÁTIL DOMŮ SMUTNÝ: JEHO RODIČE PŘEVEDLI SVÉ DVA BYTY, CHATU A AUTO NA JEHO STARŠÍHO BRATRA. NATÁLIE MLČKY SEDĚLA A PAK ZAVOLALA TCHÁNOVI

PŘIPOMÍNÁME: TATO DÍVKA MÁ NEJDELŠÍ NOHY NA SVĚTĚ: JAK VYPADÁ A ŽIJE MODELKA, JEJÍŽ NOHY JSOU DLOUHÉ 134 CM

Share