Je to krasavec a zvlášť mu sluší forma pilota: jak vypadá přítel Markéty Konvičkové

Markéta Konvičková je známá jako česká zpěvačka, která zpívá ve stylu popu. Svou první popularitu získala díky show Česko Slovenská Superstar. Po této show se její život změnil a rozhodně k lepšímu, včetně jejího osobního života.

Zpěvačka randí s pilotem Reném Kubošem. Je to určitě krasavec a jeho přítelkyně čas od času zveřejňuje společné fotografie s ním, nebo fotky jeho jednoho.

Markéta Konvičková / Zdroj: youtube.com

Tento pár je spolu už šest let a hodlají se vzít. Nedávno se jim také narodila dcera, která dostala krásné jméno Amálka.

Markéta Konvičková / Zdroj: youtube.com

Markéta Konvičková napsala krásné blahopřání svému partnerovi k narozeninám a zveřejnila jeho fotku, kde pije kávu a stojí v uniformě pilota.

Narozeniny ale neslavil s rodinou, protože musel jít do práce. Jeho snoubenka s dcerou mu ale ráno zazpívali a snažili se mu zlepšit náladu.

Nedávno také oslavili výročí zasnoubení. Svatbu zatím neorganizovali, ale může to počkat. Mezitím už postavili dům, kde žijí se svou dcerou.

Markéta Konvičková věnovala své dceři Amálce píseň s názvem AMI. Za 5 měsíců má tato píseň více než 920 tisíc zhlédnutí.

PSALI JSME: MUŽ PŘIVEDL SVOU NEVĚSTU K STYLISTŮM, ABY JI OMLADILI: ALE VŮBEC SE JIM TO NEPODAŘILO

PŘIPOMÍNÁME: EMMA SMETANA SE STALA DVOJNÁSOBNOU MAMINKOU: JEJÍ DRUHÁ DCERA DOSTALA TAKÉ NEOBVYKLÉ JMÉNO

Share