Princ William ukázal, jaká opravdu byla Lady Di: Dosud neznámá fotka princezny Diany fanoušky dojala

Princ William, nejstarší syn prince Charlese a hlavní uchazeč o britský trůn, ukázal vzácnou fotku své matky, princezny Diany. Fotografie zveřejnil po návratu ze Severního Irska.

Princezna Diana se svými dětmi/ Zdroj: YouTube

Prince doprovázela jeho manželka Kate Middleton, se kterou se zúčastnil oslavy 40. výročí charitativní organizace The Passage ve Westminsteru.

Princezna Diana/ Zdroj: YouTube

V tomto ohledu připomněl William snímek, který byl pořízen před mnoha lety: tehdy „královna lidských srdcí“ princezna Diana také navštívila charitativní společnost. Fotografii zveřejnil na své stránce na Twitteru.

Na dosud neznámé černobílé fotografii princezna Diana mluví s mužem, který vypadá velmi neupraveně, má špinavé oblečení a roztrhané rukavice.

Princezna Diana/ Zdroj: znaj.ua

„Pokaždé, když sem přijdu, jsem dojat vřelostí a přívětivostí, stejně jako důstojností a respektem, který prokazujete každému. Vždy mě potěší, když vidím a slyším rozdíl, který Passage přináší životům bezdomovců. Děkuji vám všem za neustálou práci,“ řekl princ William.

PŘIPOMÍNÁME: ZASTÍNILA VŠECHNY: VÉVODKYNĚ KATE DORAZILA NA SVĚTOVOU PREMIÉRU NOVÉ BONDOVKY A UCHVÁTILA DAVY

PŘIPOMÍNÁME: VÉVODKYNĚ Z CAMBRIDGE DORAZILA S MANŽELEM DO SEVERNÍHO IRSKA A VYRAZILA VŠEM DECH: OBLÉKLA SI STYLOVÝ KALHOTOVÝ KOSTÝM

Share