„Před 7 lety jsem porodila dvě děti“ : Dnes jsou to nejkrásnější dvojčata na světě

Pro rodinu Clementes byl 7. července 2010 jedním z nejšťastnějších dnů v životě. V tento den se narodily dvojčata Ava Marie a Leah Rose. Rodiče byli šťastně nad Měsícem a nejstarší syn páru se nemohl dostat dost, že teď je starší bratr.

Jako každá máma i Jackie považovala její děti za nejlepší.

Ale nedokázala si ani představit, že sedm let po narození byly její dívky uznány jako nejkrásnější děti na světě!

Novináři jednomyslně nazývají Clementovou rodinu modelů.

Agentury po celém světě bojují za právo spolupracovat s Marií a Rose a nabízejí lukrativní smlouvy.

Získal jsem svůj podíl slávy a staršího bratra dětí a při pohledu na jeho fotografii je jasné proč.

Šťastná maminka říká, že první nabídky od modelingových agentur k nim začaly přicházet, když byly drobky staré pouhých šest měsíců.

.

Poté se však Jackie více zajímala o výchovu svých tří dětí a cestování do střelby by trvalo příliš dlouho.

Sedmého července 2017 dosáhly holčičky věku 7 let. Dívčí matka v tento den – 07/07/2017 viděla něco „magického“, a rozhodla se poprvé zveřejnit fotografie dcer na webu. Úžasně: za necelých pár měsíců si dvojčata získala obludnou popularitu!

.

Když se modelingové agentury opět zajímaly o tyto děti s fantastickým vzhledem, jejich matka je neodmítla. Jacques se zeptal dcer, zda se chtějí vyzkoušet v roli modelů. Dívky bez váhání souhlasily na vteřinu a dnes jsou uznávanými hvězdami!

.

Práce v modelářském průmyslu pro dívky se stala zábavnou hrou. Marie a Rose jsou velmi zvědaví a aktivní. Ve věku sedmi let mají rádi plavání a tanec, takže střelba na ně je snadná procházka. Kromě toho děti jen milují být v centru pozornosti!

.

Při pohledu na tyto fotografie se zdá, že Clements je úžasná, šťastná a milující rodina. Ne každý si to však myslí.

Uživatelé internetu šíří teorie, které matka kojenců agresivně propagovala své děti v módním průmyslu. Jaki takové obvinění přirozeně popírá.

.

Obecně tato dvojčata rozdělila internet do dvou táborů. Někteří věří, že v tak mladém věku může být modelování pro děti fatální. Jiní si prostě užívají svou krásu a půvab, protože neviděli nic špatného.

.

Co si o tom myslíš? Podělte se o svůj názor v komentářích!

.

PSALI JSME: DÍVKA DALA SVÉ KAMARÁDCE PYTEL S PŘEKVAPENÍM UVNITŘ: DÁREK SE UKÁZAL NEOBVYKLÝ A KDYŽ SE ZAČAL HÝBAT, OČEKÁVALA, ŽE UVIDÍ ROZTOMILÉ ŠTĚNĚ, TATO VARIANTA VŠAK NEBYLA SPRÁVNÁ

PRIPOMÍNÁME: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU. RENOVACE KUCHYNĚ NA CHATĚ: JAKÁ BYLA A JAK VYPADÁ TEĎ

Share