„Potkal jsem ji o rok později“: Jak se může žena změnit poté, co odejde její manžel

Moje žena přestala vypadat přitažlivě. Na hlavě, místo účesu, bylo pořád něco divného, místo elegantní manikúry s designem – zkrácené nehty. Namísto jasných šatů, které předtím ráda nosila, vybírala dlouhá trička a podivné kalhoty, v nichž mohla dělat domácí práce a jít spát.

Úplně zapomněla na make-up. Ráno vstala z postele a umyla si tvář, a pak okamžitě šla do kuchyně, aby něco uvařila. Její váha byla ve všech ohledech mimo měřítko. K smutnému obrazu byly přidané celulitidy a strie.

Zdroj: lyubopytno.fun

Jednou jsem se zamiloval do velkolepé krásy, jejíž vzhled přitahoval nejen mě. Všichni kolemjdoucí se na ni dívali.

Ale nezůstala ani stopa bývalé krásy. Rozhodl jsem se, že nechci, aby vedle mě byl někdo tak rozcuchaný, a proto jsem ji nechal.

Zdroj: lyubopytno.fun

Představte si mé překvapení, když jsem se s ní o rok později setkal! Ke mně šla rudovlasá krása, zářící pod pohledem kolemjdoucích. Okouzlující šaty zdůrazňovaly její tenký pas. Vlasy v jasných kadeřích padaly přes ramena a vytvářely tajemnou krásu. Oči se hravě třpytily.

Nezůstala ani stopa nadváhy, neohrabané vlasy a hlodané nehty. Nemohl jsem uvěřit svým očím! Královna šla ke mně a byla to matka mých tří dětí!

Teprve teď, když jsem byl sám, jsem si uvědomil, že všechny změny, které se děly s mojí manželkou, byly výsledkem nedávného porodu. Kůže na břiše se nemohla rychle vrátit k normálnímu stavu, protože teprve nedávno se narodily 2 děti.

Tělo nemělo čas se úplně zotavit. Koneckonců, po bytě běhaly další dvě děti. Kde by mohla najít čas na styling, manikúru a tak? A kdy měla nosit své krásné oblečení?

Zdroj: lyubopytno.fun

Celý její čas byl věnován rodině. Několik minut, kdy děti spaly, se věnovala mně, jejímu manželovi. A proto dům byl vždy čistý, vždy jídlo bylo uvařené.

Pohodlí a teplo neopustilo náš byt. A byla s tím spokojená. I přes její únavu se jeho žena vždy laskavě usmála a byla přátelská. Nakonec byla v prostředí, které ji dělalo šťastnou.

Právě jsem si uvědomil, že jsem žil vedle takové ženy, o které mnozí mohou jen snít. Vlastními rukama jsem zničil něco křehkého, co není dáno každému. Pouze idiot mohl opustit ženu se třemi malými dětmi.

Nyní děti trochu vyrostly a jejich matka si mohla dovolit jít do fitness centra, kadeřnictví, ruce byly dobře upravené.

Zdroj: lyubopytno.fun

Proč nemohl jsem analyzovat situaci dříve a nečinit unáhlená rozhodnutí? Teď jsem si uvědomil, jaké štěstí jsem měl.

Neocenil jsem perlu, kterou jsem dostal jako dárek od osudu. Možná potká člověka, který ji ocení. Nedovolí, aby se někdo jako já teď přiblížil. Pro mě to byla vážné životní poučení, které jsem se naučil a už to nebudu opakovat.

Share