Tenhle pár porodil blonďatou holčičku s modrýma očima: Jak vypadá holka po 10. letech

Když bílí rodiče porodí černé dítě, vyvolává to spoustu otázek. To stejně lze říci o černých rodičích, kteří se stali rodiči bílého miminka. To se stalo v rodině Angely a Bena před 10 lety. Čekali na své třetí dítě. Když se narodilo jejich dlouho očekávané dítě, rodiče překvapeně ztuhli. Holčička byla bílá.

Zdroj: kenguru.plus

Dívka dostala jméno Nmachi, ale mezi sebou se jí říkají anděl. Její rodiče žili dlouhou dobu v Nigérii, ale pak se rozhodli změnit místo pobytu a přestěhovali se do Anglie. Ihned po narození bílé dcery otec nemohl vyslovit slovo.

Zdroj: kenguru.plus

Všichni dětí byli černí, nebyli bílí. Ben nemohl podezřívat svou manželku v nevěře. Kdyby zradila svého manžela, dítě by bylo mulatem. Bílá kůže dcery říkala, že na genetické úrovni došlo k mutaci, a proto byla kůže Nmachi tak odlišná od kůže matky a otce.

Zdroj: kenguru.plus

Zpráva, že u černých rodičů se narodilo dítě albín, se rychle rozšířila po celém světě. Tomu přispěli i média.

Když se to stalo známým na Oxfordské univerzitě, chtěl jeden profesor studovat tento jedinečný případ. Analyzoval DNA rodičů a jejich dcerky. Vědec provedl řadu studií. Během nich bylo prokázáno, že došlo k genetickému selhání. V důsledku toho se narodilo albínské dítě.

Zdroj: kenguru.plus

Nmachi nemá pigment, který určuje barvu kůže, očí a vlasů. Syntéza melaninu chybí. Dívka navždy zůstane bílým andělem, jak ji všichni láskyplně nazývají. Profesor řekl, že Nmachi předá své geny, když se stane matkou.

Zdroj: kenguru.plus

Děti s bílou kůží se proto mohou narodit i v její rodině. Není nutné, aby se dítě narodilo v první nebo druhé generaci. To se může stát i za několik generací. Dívka je absolutně zdravá.

Zdroj: kenguru.plus

Jediná věc, která může být náročna, je přijetí holky jejími černými vrstevníky. Být „bílou vránou“ není vždy pohodlné a příjemné. Na klinice, kde se narodila Nmachi, byli zaměstnanci nemocnice vytržení bílým dítětem. Okamžitě byla pokřtěna „bílým andělem“.

Zdroj: kenguru.plus

Potěšení bylo i z bílých kudrlinek. Obvykle se rodí holohlavé a zde byly blond vlasy.
Na světě existuje několik tisíc takových lidí. V průměru se jeden na 20 000 lidí objeví bez pigmentu.

Nejčastěji se takové děti rodí na africkém kontinentu. Důvod je stále neznámý. Vědci toto tajemství se ještě snaží odhalit.

Share