Politici ukázali své potomky: kdo se pochlubil svými dětmi a kdo už vnukem

V Česku bylo příjemné počasí a mnozí politici se rozhodli si to užít. Někteří šli se svými rodinami na procházku a pak se pochlubili fotkami, na kterých nechyběly ani jejich děti nebo vnoučata. Píše o tom web eXtra.cz.

Šéfka resortu financí Alena Schillerová se sešla se svou dcerou Petrou Rusňákovou a se svým vnukem Františkem. Na Instagramu napsala, že její vnuk je její láska.

Dcera paní ministryně je úspěšná manažerka, žije v Brně, kde do roku 2018 byla také zastupitelkou a členkou Rady města. Na sociálních sítích se proto Alena Schillerová pochlubila i fotkou s ní.

Lídr Pirátské strany Ivan Bartoš spolu se svou rodinou, konkrétně s manželkou Lydií a synem Bertramem vyrazil na výlet. Již brzy budou slavit 1 rok od narození svého syna.

Tentokrát jeli na Vysočinu a během cesty se zastavili na benzince, aby mohli sníst croissant. Šéf Pirátů si roli otce rozhodně užívá, i když kvůli politice na to nemá dost času.

Předseda KDU-ČSL Marian Jurečka také ukázal své dva syny. Kluci na videu hráli s miniaturou farmy, kde byly zvířaty a traktory.

PSALI JSME: ZDÁ SE, ŽE STAVBA VILY TOMIA OKAMURY SE BLÍŽÍ DO FINÁLE: DŮM VYŠEL NA ZHRUBA 20 MILIONŮ KČ

PŘIPOMÍNÁME: „TEĎ SE MI NELÍBÍ“: JAK SE ZMĚNIL MANŽELSKÝ PÁR PO NÁVŠTĚVĚ STYLISTY

Share