Policista si všiml na silnici malé zvířátko, které bylo úplně sámo: pochopil, že to není obyčejné štěně, ale nemohl zůstat stranou

Pro zemědělce jsou kojoti skutečným neštěstím, protože jsou škůdci. Ve Spojených státech na západě lidí kojoty chytají a zabívají. Ale ne každý dokáže zabít taková zvířata. Například v Massachusetts nemohl místní policista Carlo při pohledu na kojota zvednout zbraň. Bylo mu ho líto. Neomezil se však pouze na zachování svého života, ale rozhodl se vzít osud dítěte do svých rukou.

Farma/Zdroj: aikaramba.ru

Kojoti za ta léta způsobili farmářům jen velké ztráty, protože tato zvířata zabíjejí všechna hospodářská zvířata. Za střílení kojota můžou zaplatit velké peníze, což mnoho lidí motivuje k jejích lovu.

Jednoho dne po práci si tedy Carlo všiml malého kojota na silnici, který byl úplně sám. Muž se rozhodl mu pomoct.

Kojot/Zdroj: aikaramba.ru

Policista ve skutečnosti není povinen zvířata zachraňovat, obecně se do toho zapojují jiné služby. Ano, a je velmi nebezpečné vzít takové zvíře s sebou, koneckonců, je to dravec, i když je malý. Ale protože byla noc, v blízkosti dítěte nebyl nikdo, Carlo se rozhodl mu pomoct. Začal volat ve všechny známé útulky, které nebyly daleko od nich, ale nikdo nechtěl poskytnout útočiště kojotovi.

Kojot/Zdroj: aikaramba.ru

Neměl žádnou jinou variantu a proto Carlo, poslouchal své srdce, a rozhodl vzít dítě s sebou. Doma dítě nakrmil. Brzy ráno se muž rozhodl odvézt ho do zvláštního centra, které se zabývá ochranou divokých zvířat. Specialisté z tohoto centra po prohlídce dítěte odhalili, že je zcela zdravé. Rozhodli se, že si ho nechají pro sebe, aby trochu vyrostl a teprve poté mohl být vypuštěn do volné přírody.

Kojot/Zdroj: aikaramba.ru

Naštěstí má všechny šance na přežití, protože si ještě neměl čas zvyknout na lidi, a to je velmi důležité. Koneckonců, zvířata, která jsou zvyklá na péči, a nejsou nezávislá, je pro ně již těžké přežít v jejich dřívějším prostředí.

PSALI JSME: VLK A KOČKA JSOU NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ, KTEŘÍ MOHOU HRÁT SPOLU CELÉ HODINY: JE TĚŽKÉ UVĚŘIT, DOKUD SE NEPODÍVÁTE NA VIDEO

PŘIPOMÍNÁME: „ZTRATIL TÉMĚŘ KILOGRAM A BYL VELMI NERVÓZNÍ“: TENTO PEJSEK PŘEŽIL PO 17 DNECH V DIVOKÉM LESE. CO HO ZACHRÁNIO

Share