Pokud chladnička páchne s tím pomůže kousek vaty: osvědčená metoda

Nepříjemný zápach v chladničce může zničit touhu vařit něco lahodného. Zápach je často způsoben zatuchlým a zkaženým jídlem, stejně jako rybami, masem nebo sýrem.

Prášek/Zdroj: nahatii.com

Můžete vyjmout veškerý obsah z chladničky, vyhodit prošlé jídlo a vyčistit chladničku, ale není vždy dostatek času a přání. Jak zjistila jedna polská babička, stačí si tam dát kousek vaty a problém s vůní může zmizet.

Co navrhla podnikavá důchodkyně

Žena tvrdí, že stačí, když vatu namočenou v citronové šťávě nebo vanilce dáte do ledničky, abyste se zbavili nepříjemného zápachu. Vata absorbuje nežádoucí pachy. Bude to nejlepší a nejjednodušší způsob dočasného vyřešení problému.

To samozřejmě nevylučuje potřebu odstraňovat zkažené produkty a pravidelně ledničku umýt s mýdlem.

Tipy pro čištění chladničky

K mytí chladničky se nedoporučuje používat agresivní chemikálie. Nejlepší možností je umýt to, co je připraveno na základě přírodních ingrediencí. Například můžete smíchat sůl s teplou vodou v misce a tímto roztokem umýt vnitřní povrchy. Doporučuje se také použít roztok jedlé sody, octa nebo kyseliny citronové. Tyto sloučeniny mají baktericidní účinek.

PSALI JSME: NAUČTE SE BÝT PRO SVÉ DOSPĚLÉ DĚTI ZBYTEČNÝMI

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ KOUPIL DŮM, KTERÝ BYL OD 60. LET 20. STOLETÍ ÚPLNĚ OPUŠTĚNÝ: UVNITŘ SKRÝVAL HISTORICKÝ POKLAD A KUCHYŇ OHROMUJE SVÝM VZHLEDEM

Share