Pes byl velmi rád ze setkání s majitelem po 20 měsících odloučení: Toto video dojalo internet a má už více než dva milióny zhlédnuti

Je smutné, když milovaný mazlíček umírá od stáří nebo nemoci. Ale když zvíře prostě zmizí, teprve pak srdce majitele se skutečně rozbije na trosky.

Setkání se ztraceným psem / Zdroj: apost.com

Zlatý retrívr Gunnar se někam ztratil. Majitelé ho hledali všude. Snažili se ho vypátrat po stopách sněhu, které mu údajně patřily. Obvolali všechny útulky a vyvěsili desítky plakátů s pohřešovaným psem. Ale všechno bylo marně, a majitele psa už pomalu ztráceli nadějí na návrat jejich mazlíčka domu.

Setkání se ztraceným psem / Zdroj: apost.com

Dvacet měsíců po Gunnarově zmizení se ozvali s překvapivou zprávou: pes byl živý a zdravý, postarala se o něj služba pro kontrolu zvířat v Pittsburghu.

Setkání se ztraceným psem / Zdroj: apost.com

I když pes neměl identifikační štítky, starostliví majitelé udělali to, co měli udělat všichni majitelé domácích zvířat: vyrobili mikročip pro domácího mazlíčka a postarali se o to, aby na něm byly uvedený jejich aktuální kontaktní údaje.

Setkání se ztraceným psem / Zdroj: YouTube

Gunnarovi majitelé okamžitě přijeli pro svého mazlíčka. Pes byl potěšen radostí, tančil a skákal, když uviděl své majitele. Jeho majitelé byli také nadšeni, protože Gunnar se vrátí domů!

PSALI JSME: KDYŽ SE PES DOSTAL DO ÚTULKU, NECHTĚL KONTAKTOVAT S LIDMI: PRAVDU O MINULOSTI PSA ODHALIL KYNOLOG

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SI KOUPIL MALÉ ŠTĚNĚ, ALE PO 2 LETECH SE NA NĚJ DÍVÁ ZDOLA NAHORU: OBŘÍ PES PŘEROSTL SVÉHO MAJITELE

Share