“Pečeme mazanec, beránek už zdobí stůl”: Jak oslavují Velikonoce známé české celebrity

První Velikonoční den začal ještě včera, a už dnes nejznámější české celebrity sděluji na svých sociálních sítích, jak oslavují jeden z největších a nejtradičnějších křesťanských svátků.

Velikonoční vájička/Zdroj: youtube.com

Známá česká zpěvačka Marta Jandová už včera radovala své fanoušky fotografiemi Velikonočního jídla. “Pečeme mazanec, beránek už zdobí stůl,” napsala Marta na Instagramu pod fotkou krásného beránku.

Beránek Marty Jandové/Zdroj: instagram.com

Klára Doležalová se také pochlubila Velikonočním jídlem, a ukázala fanouškům nabarvená vajíčka v krásném dřevěném košíku. Další herečka Tereza Brodská se pochlubila sušenkami, a popřála svým fanouškům krásné Velikonoce.

Sušenky Terezy Brodské/Zdroj: instagram.com

Známá modelka Kateřina Sokolová se také dodržuje všechny tradici, a ráno snědla mazanec s kávou, čímž se i pochlubila na sociální síti. Velikonočního beránka ukázala i Agáta Hanychová, nikdo ale neví, jestli ho sama upekla, nebo někde koupila.

Beránek Agáty Hanychové/Zdroj: instagram.com

Nikol Švantnerová je velmi známou modelkou, která jí jen zdravé jídlo. Kvůli tomu ukázala fanouškům krásného beránka, kterého upekla z mrkvovo – jablečného těsta.

Beránek Nikol Švantnerové/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: VELIKONOČNÍ BÍLÁ SOBOTA: JAKOU VÝJIMKU Z OPATŘENÍ BUDOU MOCI VYUŽIT VĚŘÍCÍ V SOBOTU

PŘIPOMINAME: “JSME VĚŘÍCÍ RODINA, KTERÁ JE NAVÍC VELMI FOLKLÓRNĚ ZALOŽENÁ”: JAK ELIŠKA BUČKOVÁ OSLAVUJE VELIKONOCE BĚHEM PANDEMII

Share