Patricie Pagáčová ukázala, s kým musí sdílet svou postel: fanoušci jásají ze zveřejněných fotek

Herečka Patricie Pagáčová se nedávno objevila v seriálu Sestřičky a zasedala v porotě Česko Slovenská SuperStar. Nyní se ale více věnuje rodině. Navíc se před nedávném vrátila domu po porodu. Informuje server onlyu.cz.

Moderátorce se narodila dcerka, kterou společně s manželem Tiborem pojmenovali Bibiana. O novém členu rodiny oba promluvili veřejně.

Patricie Pagáčová/Zdroj: youtube.com

„Už zase bulím,“ komentovala narození holčičky Pagáčová s tím, že se na potomka moc těšila. Čerstvá maminka je nyní doma a užívá si pohodlí vlastní postele.

Nemá tam ale příliš volného prostoru. Na snímcích totiž ukázala, že společně s ní a Bibianou jsou tam dva pejsci. Pagáčová s úsměvem dodává, že to jsou osobní strážci malé Bibi.

Patricie Pagáčová / Zdroj: youtube.com

„Trochu jsem se bála, jestli ji nebudou schválně ignorovat,“ uvedla Patricie, ale dodala, že to vypadá dobře a domácí mazlíčci holčičku budou hlídat.

Pejsci vypadají spokojeně a Pagáčová s miminkem také. Bibiana v budoucnu určitě z nich bude mít radost a společně si budou hrát.

V komentářích fanoušci herečky obdivují rodinnou idylku a harmonií, ve které žijí zvířata a lidé.

Pozitivní komentáře dostala i Patrici a její holčička Bibiana. „Jak to děláte, že i po dítěti vypadáte takhle? To kouzlo mi musíte prozradit,“ napsala jedna uživatelka a další dodal, že obě vypadají skvěle.

Nyní není jasné, kdy se herečka vrátí na obrazovky, protože se musí věnovat svému miminku. Návrat ale určitě plánuje.

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ SE POCHLUBILA SNÍMKEM: FANOUŠCI ZMÍNILI, ŽE VYPADÁ JAKO MODELKA TAŤÁNA BRZOBOHATÁ

PŘIPOMÍNÁME: EVA HOLUBOVÁ DOSTALA PRVNÍ DÁVKU VAKCÍNY PROTI KORONAVIRU: NA SVÉM INSTAGRAMU PROZRADILA O TĚCH VEDLEJŠÍCH ÚČINCÍCH PO OČKOVÁNÍ

Share