Za svou postavu se nemusí stydět: Patrasová vyrazila k moři a ukázala snímky, jak si užívá dovolenou

Dagmar Patrasová se rozhodla, že na chvíli zapomene na problémy s manželem Felixem Slováčkem a vyrazila s kamarádkami k moři. Tvrdí, že jí slunce pomáhá a ukázala snímky, jak si užívá dovolené. Za svou postavu se určitě nemusí stydět. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Patrasová říká, že poslední dny byly složité, a proto se rozhodla odpočinout hlavně psychicky. Vyrazila proto s kamarádkami do Španělska.

Dagmar Patrasová / Zdroj: zivotvcesku.cz

„Pozvala nás kamarádka, která tady má dům a je to tu skvělé,“ prozradila Dagmar s tím, že odpočívat bude 10 dní. Dodává, že se dovolená není organizována a parta si to skvěle užívá.

Herečka zdůraznila, že pobyt u moře pomáhá její duši a tělu.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Patrasová znovu potvrdila, že se nikdy ničeho nestyděla a médiím ukázala, jak vypadá v plavkách. Jak se ukázalo na svůj věk si drží pěkné formy, hlavně hrudník.

„Samozřejmě ňadra jsou přírodní. Může za to dobrá genetika, vděčím mamince,“ říká umělkyně.

Dagmar Patrasová / Zdroj: zivotvcesku.cz

Dagmar rovněž uvedla, že teploty se pohybují kolem 30 stupňů a pláž je dlouhá několik kilometrů. Jsou tam s kamarádkami skoro sami. V létě Patrasová by chtěla stihnout ještě jednu dovolenou.

PSALI JSME: TOMÁŠ DRAHOŇOVSKÝ OPOUŠTÍ ČESKOU TELEVIZI: MODERÁTOR JIŽ PROZRADIL, KAM ZAMÍŘÍ DÁL

PŘIPOMÍNÁME: MARCELA HOLANOVÁ V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ OSLAVÍ SVÉ 70. NAROZENINY: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PROMLUVILA, JAK PŘIŠLA DO STYKU S PODVODNÍKY

Share